Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Garmin eTrex Legend HCx УПЛЪТНЕНИЕ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Garmin eTrex Legend HCx УПЛЪТНЕНИЕ

    Какво се прави, когато черното гумено уплътнение на този модел се разлепи?

    Много неприятни са констатациите:
    1. Гумената част не е стегната около GPS-а, а дори е с по-голяма обиколка и когато се започне да се разлепя, то този процес е безвъзвратен.
    2. Под гумата има уплътнение (лепенка), което е гланцово. Нещо като тиксо върху което е залепена гумата. ( ако може да се каже, че върху тиксо може да се залепи гума.
    3. Тези елементи не се лепят нито със силикон, нито с лепило за аквариуми с нищо на мен познато.

    Дайте съвет моля.

  • #2
    До: Garmin eTrex Legend HCx УПЛЪТНЕНИЕ

    http://forum.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=6065



    Аз лично не успях с никакво лепило и жертвах естетиката за сметка на функционалността...
    Гумената лента си е под лепенката и бутоните работят без никакви усложнения.

    Коментар


    • #3
      До: Garmin eTrex Legend HCx УПЛЪТНЕНИЕ

      Ходих в сервиза на GARMIN зад "Римската стена" и от там ми обясниха, че сменят уплътненията на поносими цени. Ще изчакам да се разлепи силикона, с които съм го третирал и направо ще им го занеса да сменя уплътнението. А ако е същата щуротия да се разлепва след няколко месеца то дори смятам да се абонирам за уплътнения.

      Коментар


      • #4
        До: Garmin eTrex Legend HCx УПЛЪТНЕНИЕ

        И аз имам същия проблем Даже още по-голям, понеже не съм от София. Може ли някой да даде телефон или някакви данни за контакт със сервиза?
        Благодаря предварително!

        Коментар


        • #5
          До: Garmin eTrex Legend HCx УПЛЪТНЕНИЕ

          Пред 2 месеца занесох GPS-а и за седмица ми го оправиха. Всъщност майстора направо ми предложи нова кутийка с уплатнение са 25 лв. Сега електрониката от eTrex Legend е в кутийка на eТrex Vista, но това не е съществено. Явно проблема с уплътненията за тези модели е чисто констуктурски и това си е слабост на тези модели. Телефона на сервиза може да се вземе от Garmin.

          Коментар


          • #6
            До: Garmin eTrex Legend HCx УПЛЪТНЕНИЕ

            аз имах същия проблем. реших го много просто. залепих го с локтайт/ гел. стана перфектно. за да стане оба4е го отрязах от долната страна, след което го опънах и псле го залепих. отдолу изрязах около 1 см. само трябва да се внимава да не попадне лепило върху копчетата.
            GW Steed5

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X