Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ъпгрейд на фирмуер за GPSMAP60CS

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Ъпгрейд на фирмуер за GPSMAP60CS

    Здравейте,

    Имам Garmin GPSMAP 60CS с фирмуер 3.80.
    Гледам че на сайта има нова версия 4.0 има ли смисъл да я слагам ?

  • #2
    На страницата на гармин можеш да прочетеш какво е новото от 3.80 до 4.00. Най важната промяна е оправеното записване на тракове. В твоята версия записването на тракове блокира за няколко секунти и после пак тръгва. Получава се права линия между точките на блокиране и точката на разблокиране.

    Коментар


    • #3
      Някъде по GPS форумите пишеше, че бета версиите за 60CS били с ограничен срок, през който може да се използват .... разгледах доста основно сайта на Garmin и никъде не намерих подобна информация.

      Интересно ми е дали някой знае нещо конкретно по въпроса за бета версиите на GPSmap 60CS?

      Коментар


      • #4
        Първоначално публикуван от lubo777
        Някъде по GPS форумите пишеше, че бета версиите за 60CS били с ограничен срок, през който може да се използват .... разгледах доста основно сайта на Garmin и никъде не намерих подобна информация.

        Интересно ми е дали някой знае нещо конкретно по въпроса за бета версиите на GPSmap 60CS?
        Това със сигурност е така за МапСорс-а, но за ГПС приемниците дълбоко се съмнявам!

        Коментар


        • #5
          Нама срок в бетите за GPS аз съм ползвал за различни модели и срокове лошо не съм видял

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X