Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Четимост на Garmin Oregon на слънце

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Четимост на Garmin Oregon на слънце

    Първоначално публикуван от petkov_bb Преглед на мнение
    От 21 март съм с Орегон-550 с топогравска и навигационна карта на България и първите впечатления са много добри.Здрава конструкция,удобен захват,добра видимост на слънце.За 684 лева отлично съотношение на цена-качество.Геотарираните снимки не са с перфектно качество ,но не това е целта на камерата и бих казал ,че е страшно удобно да навигираш към заснетото място.
    petkov_bb, благодаря ти за споделеното мнение!
    За сега изчаквам цената на Oregon 600 и после ще преценя какво и кога ще взема

    Коментар


    • #32
      От: Четимост на Garmin Oregon на слънце

      Благодаря за коментарите,следя темата с интерес ! Аз съм се спрял на Монтана 650т(единствения и проблем май и е само цената),тъй като за мен е важно да става за мотор и за пеш! Дали Орегон 600 ще става за мотоциклет както Монтаната (има ли изобщо друг такъв по евтин вариант)?
      Последно редактирано от iszs; 08-04-13, 10:37.
      Amway,BMW F 650 GS,OPEL Omega 2.6 ,Wartburg 311(1000) 63г.

      Коментар


      • #33
        От: Четимост на Garmin Oregon на слънце

        Първоначално публикуван от iszs Преглед на мнение
        Благодаря за коментарите,следя темата с интерес ! Аз съм се спрял на Монтана 650т(единствения и проблем май и е само цената),тъй като за мен е важно да става за мотор и за пеш! Дали Орегон 600 ще става за мотоциклет както Монтаната (има ли изобщо друг такъв по евтин вариант)?
        Че защо да не става?
        Аз си карах дори с Дакота. Хората масово карат ендуро с 60-ки, които имат още по-малък екран...
        В тази връзка винаги съм се чудел и на тенденцията на автомобилните навигатори да задминат големината на Юност 402.
        Seat Leon FR 2017 1.8 TSI
        Seat Leon 2007 1.9 TDI

        Коментар


        • #34
          От: Четимост на Garmin Oregon на слънце

          Орегон 550 на слънцe без подсветка:

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_6513.jpg
Прегледи:1
Размер:55.4 КБ
ID:5469495Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_6514.jpg
Прегледи:1
Размер:53.4 КБ
ID:5469496



          Аз все пак бих си взел новия Орегон 650. Най-малкото заради по-добрата камера и фенерчето . През последната седмица тествах 550-тицата на колелото с ръкавици и в общи линии навигирането из менютата не е кой знае колко по-трудно от колкото без ръкавици.

          Коментар


          • #35
            От: Четимост на Garmin Oregon на слънце

            Орегон 600 е при мен
            Екрана е видим на слънце - за който се интересува от това
            Въртях го под различни ъгли, и естествено когато се гледа срещу слънцето картината изглежда потъмнена, защото екрана разчита на слънчевата светлина - мога да кажа, че нямам забележки!

            Имам много сериозни забележки към настройките на диаграмата "височина/час".
            Стойностите които искам да задам като "височина/час" са: "5 метра/5 секунди", а минималните които Орегон 600 ми предлага са "25 метра/4 минути" (а на секунди!) - огромна разлика!
            Може би аз нещо греша и не съм видял откъде мога да задам тези стойности които ми трябват или това е невъзможно - ще се радвам ако който има Орегон 600 или е запознат с възможностите му да ми помогне
            В противен случай в понеделник ще се обадя да го върна - имат опция 7 дена през които можеш да върнеш продукта!
            Поздрави!

            Коментар


            • #36
              От: Четимост на Garmin Oregon на слънце

              За видимост на картата не забравяйте да изключвате щтриховането на релефа, иначе става по-тъмно.
              "...откъде идваш ... и накъде отиваш..."
              http://ftp.domainbg.com/tuono

              Коментар


              • #37
                От: Четимост на Garmin Oregon на слънце

                Да споделя, че за мое най-голямо съжаление върнах Орегона, защото диаграмата, която ми трябваше, не ми вършеше никаква работа
                От магазина - "http://gps-6.com", бяха много коректни и им благодаря за разбирането!
                Жалко за мен, защото се надявах, че съм намерил това което ми беше нужно, а се оказа, че заради някакво глупаво ограничение в обхвата, диаграмата не ми върши никаква работа.
                Поздрави!

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X