До: Създаване на DEM модели, програми и източници
tabak, мине не мине, па вземеш да изтрепеш рибата. В случая точно ми превари въпроса, който мислех да пусна, а именно- има ли начин да се сваля от GE кеша за релефа или релефа бъобще и ако да, как и с коя програма,(да не е опцията в САС-ГЕ-кеш?) и защо ли в ГЕ не прилагат все още опцията от гоогле мапс- terrain,тоест да се вижда карта с хоризонтали. Третият въпрос щеше да ми бъде доколко е верен релефа от гугъл за Бг, та ако се появи възможност да се сваля, да има сми.Гледах ждрелото, но не можах да разпозная участъците от приложените снимки.
Що се онася до предишната дискусия за структурните линии,следното ми направи впечатление-доколкото разбрах, не може да има 1 точка с 2 координати за Z - говоря за вертикални стени, тоест една огромна сграда вместо с вертикални стени би излязла с леко наклонени като шатра..за това май прибягват до google sketchup.
Поздрави
tabak, мине не мине, па вземеш да изтрепеш рибата. В случая точно ми превари въпроса, който мислех да пусна, а именно- има ли начин да се сваля от GE кеша за релефа или релефа бъобще и ако да, как и с коя програма,(да не е опцията в САС-ГЕ-кеш?) и защо ли в ГЕ не прилагат все още опцията от гоогле мапс- terrain,тоест да се вижда карта с хоризонтали. Третият въпрос щеше да ми бъде доколко е верен релефа от гугъл за Бг, та ако се появи възможност да се сваля, да има сми.Гледах ждрелото, но не можах да разпозная участъците от приложените снимки.
Що се онася до предишната дискусия за структурните линии,следното ми направи впечатление-доколкото разбрах, не може да има 1 точка с 2 координати за Z - говоря за вертикални стени, тоест една огромна сграда вместо с вертикални стени би излязла с леко наклонени като шатра..за това май прибягват до google sketchup.
Поздрави
Коментар