Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Мераклии за MapEdit има ли?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Мераклии за MapEdit има ли?

    Здравейте! Търся още четири човека да съберем по 7 евро и да купим пакет от 5 ключа за MapEdit от Чаба. Има ли мераклии? Ключовете се продавали само в пакет.
    LZ1OAL

  • #2
    Ако си купиш MapEdit той идва с 5 активаций за да може като си преинсталираш windows или си смениш PC-то да си реактивираш версията. Ако си купите 5 човека 1 "пакет" и си някой от вас си преинсталира windows - гори. Няма как да си активира продукта.

    просто за информация....

    Коментар


    • #3
      Първоначално публикуван от sabin
      Ако си купиш MapEdit той идва с 5 активаций за да може като си преинсталираш windows или си смениш PC-то да си реактивираш версията. Ако си купите 5 човека 1 "пакет" и си някой от вас си преинсталира windows - гори. Няма как да си активира продукта.

      просто за информация....
      Как просто - то си беше изключително важна информация. Благодаря ти много!
      LZ1OAL

      Коментар


      • #4
        не знам точно за какво ти говори този Чаба ама я виж тук какво пише.аз го разбирам, че кодовете важат за всеки компютър качен с Mapedit. ти как го разбираш?

        апропо, забележката за кирилицата беше много уместна

        http://www.geopainting.com/en/order.html

        Коментар


        • #5
          Пиши на Константин (автора на програмата) и го питай. Аз съм си сложил моят лиценз на 2 компютъра и ми казва (3 activations remaining) след като активирах 2-рият.

          Коментар


          • #6
            Ми май на всеки от 5-те компютъра. Не знам обаче при реинстал дали няма да стане така, както казва Събин. Според мен, ако програмата чете номера на дъното или хард диска, за да генерира Computer ID, то след реинстала пак ще е същия номера, и съответно ключа пак трябва да стане. Знаеш ли го братушката как го е измислил. Факта, че никъде няма крак за тая програма, говори че е бая добър в защитата. И все пак за 14 кинта какво му плащаш. Няма да преинсталираш скоро и готово. После пак така.
            LZ1OAL

            Коментар


            • #7
              Съгласен съм. 14лв за тази програма в направо подарък! Аз си я купих за $54, и пак си заслужава свеки цент!

              Коментар


              • #8
                инсталирайте си нов добре работещ windows (е може и на стар разбира се и тогава качете програмата, след което си направете image файл на целия дял на диска в който е качен windows. след време дори да се прецака нещо просто си връщате това което сте направили в image файла и всичко си работи както в началото
                Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

                Коментар


                • #9
                  Що да няма крак .......
                  Търсете !!!!!
                  Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

                  Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

                  Коментар


                  • #10
                    Първоначално публикуван от CarTest™
                    Що да няма крак .......
                    Търсете !!!!!
                    Грешно съм се изразил. Кракове има, ама нищо не кракват. Пробвай да видиш.
                    LZ1OAL

                    Коментар


                    • #11
                      Първоначално публикуван от Floyd
                      Първоначално публикуван от CarTest™
                      Що да няма крак .......
                      Търсете !!!!!
                      Грешно съм се изразил. Кракове има, ама нищо не кракват. Пробвай да видиш.
                      До къде стигнахте с Мап Едита? И аз намирам разни кракове, но за някакви стари версии и не вършат работа. Кар Тест що не вземеш да пуснеш някой линк все пак? Не знам в България кой се занимава с тази програма, ама в официалния сайт искат Виза, Дайнерс и др. подобни?

                      Коментар


                      • #12
                        дайте повече инфо за коя версия ви трябва и ще се опитам да ви намеря крак. аз лично ползвам 3.16 и въпви без проблем

                        Коментар


                        • #13
                          Първоначално публикуван от rrk
                          дайте повече инфо за коя версия ви трябва и ще се опитам да ви намеря крак. аз лично ползвам 3.16 и въпви без проблем
                          Благодаря ти все пак, но вече си платих. Въпреки думите ти не съм сигурен обаче, че можеш да ползваш функциите, зависещи от регистрацията.
                          LZ1OAL

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X