Обява

Свий
Няма добавени обяви.

относно регистрацията на Гермин 200

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • относно регистрацията на Гермин 200

    Здравейте преди 1 година и половина си купих Гармин Нуви 200 в инструкцийте ми пише 4е след регистрация ще мога да полу4авам новите карти в продълвение на 2 години . Никъде не е споменат периода за регистрация.След като се регистрирах в сайта им полуцих следният отговор : "За съжаление е изтекъл периодът, в който е трябвало да регистрирате вашия лиценз за картата" сега ми искат 40 лева да ме регистрират отново и да ми качат новата карта .Правилно ли е това според вас ? и какво да правя? ако има някой друг да ми качи новата карта ще съм ви благодарен разбирасе срещу заплащане ? от София съм .Благодаря за отзивите.
    Добре е човек да има и в пъкала приятели.:)

  • #2
    От: относно регистрацията на Гермин 200

    Аз също си купих гармин нуви в инструкция имаше срок 60дни за регистрация на навигацията и ако не се вместя този период се заплащата услугата и картите. Това е изискване на производителя.Регистрацията е направих и си изтеглих новата карта за 2010г.

    Коментар


    • #3
      От: относно регистрацията на Гермин 200

      chvora , вече е писано по въпроса! Моля разглеждайте темите в раздела!
      http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=96676

      Коментар


      • #4
        От: относно регистрацията на Гермин 200

        Факт е, че преди година и половина все още не пишеше конкретен срок за регистрация, от около година пише срок 60 дни.
        Но при положение, че клиентът е контактувал с производителя , неговото мнение е меродавно.
        Животът се мери не с броя вдишвания, а с моментите които спират дъха
        GARMIN nuviCam LMT, GARMIN nuvi 200

        Коментар


        • #5
          От: относно регистрацията на Гермин 200

          Здравейте,

          уреда, който сте закупили явно е седял преди това и в магазина известно време, т.е. ние сме качили карта на него преди повече от 2 години. Ако ни представите документ за покупка и гаранционна карта с датата на покупка ще ви регистрираме ръчно и ще имате още 6 месеца абонамент. Данните изпратете на е-мейла за поддържа който е в инструкцията на OFRM Geotrade.

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X