Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Инструкция за актуализиране към OFRM Geotrade 5.20

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Инструкция за актуализиране към OFRM Geotrade 5.20

    Ако сте закупили GPS устройство в комплект с инсталирана карта ОФРМ Геотрейд във вградената памет на устройството:

    1) Посетете нашия уебсайт www.karta.bg и влезте във Вашия потребителски профил. Ако сте регистрирали Вашата карта по електронната поща преди 01.03.2010 г., Вашият потребителски профил е автоматично генериран, като потребителското име е Вашият е-мейл адрес, а паролата е 25-символния сериен номер на картата. След като влезете успешно във Вашия потребителски профил (от „Вход за потребители” горе вдясно на екрана), системата ще Ви прехвърли директно на страницата „Поддръжка”. В дясната част на екрана има два бутона: червен или зелен бутон за сваляне на актуалната версия (цветът е в зависимост дали има по-нова версия от последната свалена от Вас) и оранжев бутон за прехвърляне на лиценза на друго лице (в случай на продажба на устройството). Кликнете на червения/зеления бутон, за да свалите желания от Вас вариант на версия 5.20 на картата, който се съдържа във файл с име GMAPSUPP.IMG

    2) Свържете устройството към компютъра с USB кабел

    3) Проверете в коя папка се намира стария файл GMAPSUPP.IMG, като възможните варианти са два: папка Garmin във вградената памет (моделите, произведени преди 2009 година) или папка Map във вградената памет (най-новите модели от сериите nuvi 1xx0). Изкопирайте файла GMAPSUPP.IMG, който свалихте по стъпка 1 от тази инструкция в папката, в която се намира старият файл GMAPSUPP.IMG. На появилото се съобщение дали желаете да запишете новия файл върху стария, отговорете положително.


    Ако сте закупили карта ОФРМ Геотрейд самостоятелно на SD носител:

    1) Посетете нашия уебсайт www.karta.bg и влезте във Вашия потребителски профил. Ако сте регистрирали Вашата карта по електронната поща преди 01.03.2010 г., Вашият потребителски профил е автоматично генериран, като потребителското име е Вашият е-мейл адрес, а паролата е 25-символния сериен номер на картата. След като влезете успешно във Вашия потребителски профил (от „Вход за потребители” горе вдясно на екрана), системата ще Ви прехвърли директно на страницата „Поддръжка”. В дясната част на екрана има два бутона: червен или зелен бутон за сваляне на актуалната версия (цветът е в зависимост дали има по-нова версия от последната свалена от Вас) и оранжев бутон за прехвърляне на лиценза на друго лице (в случай на продажба на устройството). Кликнете на червения/зеления бутон, за да свалите желания от Вас вариант на версия 5.20 на картата, който се съдържа във файл с име GMAPSUPP.IMG

    2) Свържете устройството към компютъра с USB кабел, като се уверите, че SD носителят на която сте закупили OFRM карта е поставен в него (можете да поставите SD носителя и във Вашия четец за карти).

    3) Изкопирайте сваления по стъпка 1 файл GMAPSUPP.IMG от папката в която сте го записали в папка Garmin на SD носителя на който се намира картата. На появилото се съобщение дали желаете да запишете новия файл върху стария, отговорете положително.


    Ръководството за употреба към карта ОФРМ Геотрейд 5.20 можете да свалите от следния линк:
    http://htftp.offroad-bulgaria.com/sa...C937D3/MANUAL/

    В него ще намерите подробни описания как да търсите адреси, градове, квартали, блокове и обекти (POI). Препоръчваме Ви да отделите време и да прочетете ръководството за употреба, за да можете да използвате пълноценно всички възможности на картата. Моля, не изпращайте повторно регистрационни данни, тъй като Вие вече сте регистрирали Вашата карта ОФРМ Геотрейд.

    Желаем Ви безопасно и приятно пътуване с карта ОФРМ Геотрейд!

    Поздрави,
    Екип ОФРМ

    P.S. При проблеми с влизането във Вашия персонален профил или с изтеглянето на новата версия, можете да се обърнете за помощ на нашия е-мейл адрес info (маймунка) karta (точка) bg.
    ___________________________________________________________________________________________________________________________________________
    „Сайнед ООД” си запазва правото да променя условията за ползване и цените на предлаганите продукти и услуги по всяко време, без да ви уведомява за това.
    Последно редактирано от OFRM_Team; 06-05-10, 09:01.

  • #2
    До: Инструкция за актуализиране към OFRM Geotrade 5.20

    CONGRATULATIONs! Моите поздравления

    Коментар


    • #3
      До: Инструкция за актуализиране към OFRM Geotrade 5.20

      Изпуснал съм 60 дневния срок за регистрация на картата.
      Опитах се да пиша за проблема чрез http://help.karta.bg/ ,
      но не ми дава да изпратя запитване, защото според НЯКОЙ, не съм попълнил 2те полета, което не отговаря на истината.
      Какво мога да направя?

      Коментар


      • #4
        До: Инструкция за актуализиране към OFRM Geotrade 5.20

        Първоначално публикуван от dsimka Преглед на мнение
        Изпуснал съм 60 дневния срок за регистрация на картата.
        Опитах се да пиша за проблема чрез http://help.karta.bg/ ,
        но не ми дава да изпратя запитване, защото според НЯКОЙ, не съм попълнил 2те полета, което не отговаря на истината.
        Какво мога да направя?
        Молим да ни извините за причиненото неудобство. Ще проверим какъв е проблема и ще го отстраним. Междувременно можете да ни пишете на karta (маймунка) offroad-bulgaria (точка) com.
        OFRM Team
        Отдел за Борба с Организираните Клиенти

        Коментар


        • #5
          До: Инструкция за актуализиране към OFRM Geotrade 5.20

          Здравейте,

          Получих уведомителен мейл, че има ъпдейт на картата ми до версия 5,20. Картата е регистрирана на 19.02.2010 г. чрез имейл. До колкото разбрах, имам автоматична регистрация в karta.bg, като името е mail-a ми, а паролата е номера на картата. Да обаче ми дава грешно потребителско име или парола. Опитах да генерирам нова парола, която системата ми изпраща на мейла, но пак ми дава същото съобщение. Опитах да се регистрирам наново, но ми дава , че мейла ми е вече регистриран в базата.

          Моля за съдействие !

          Поздрави !

          Калин Кънчев

          [OFRM Team: Отговорихме директно на Вашия е-мейл адрес.]
          Последно редактирано от OFRM_Team; 06-05-10, 12:31.

          Коментар


          • #6
            До: Инструкция за актуализиране към OFRM Geotrade 5.20

            Здравейте, ОФРМ екип, наскоро удължих лиценза на картата си с 2 години като преведох парите по банков път, но във вашето потвърждение не намирам номера на картата за да мога сега да изтегля актуалната версия.

            Благодаря предварително.

            [OFRM Team: Отговорихме директно на Вашия е-мейл адрес.]
            Последно редактирано от OFRM_Team; 06-05-10, 09:54.

            Коментар


            • #7
              До: Инструкция за актуализиране към OFRM Geotrade 5.20

              Колеги, по-добре изпращайте личните си въпроси на адреса на OFRM_Team, който го има по-горе. Ще ви отговорят моментално, винаги го правят. Моля не спамете темата.
              Ако някой от компанията мълчи, причините може да са две : Или няма какво да каже или няма на кого да го каже.

              Коментар


              • #8
                До: Инструкция за актуализиране към OFRM Geotrade 5.20

                искам да попитам , преди седмица закупих от магазини Jeff , апарат с гармин 205 с карта OFRM 5.01 . регистрирах го в карта.бг и направих ъпдейт на карта 5.11 . сега гледам че е излезла 5.20 , но под нея в синъо правоъгълниче ми има "удължи абонамента" . та въпроса ми е - сега ли трябва да се удължава или след 2 години ?

                Коментар


                • #9
                  До: Инструкция за актуализиране към OFRM Geotrade 5.20

                  Първоначално публикуван от Limmet Преглед на мнение
                  искам да попитам , преди седмица закупих от магазини Jeff , апарат с гармин 205 с карта OFRM 5.01 . регистрирах го в карта.бг и направих ъпдейт на карта 5.11 . сега гледам че е излезла 5.20 , но под нея в синъо правоъгълниче ми има "удължи абонамента" . та въпроса ми е - сега ли трябва да се удължава или след 2 години ?
                  За Ваше улеснение над бутоните е изписана датата, до която е валиден абонаментът за обновления. Ако има проблем със срока, моля пишете ни на info (маймунка) karta (точка) bg.
                  Последно редактирано от OFRM_Team; 06-05-10, 23:41.
                  OFRM Team
                  Отдел за Борба с Организираните Клиенти

                  Коментар


                  • #10
                    От: До: Инструкция за актуализиране към OFRM Geotrade 5.20

                    Преди два дни купих GARMIN,направих регистрация с изпращане на мейл до karta@offroad-bulgaria.com,но след опит за вход в karta.bg ми изписа грешно потребителско име или парола!Направих наново регистрация и при вкарването на серйния номер на картата ни изписа ,че е изтекъл 60дневният срок за регистрация!Какво да направя?

                    Коментар


                    • #11
                      От: Инструкция за актуализиране към OFRM Geotrade 5.20

                      Чети тук , точка 12:
                      http://law.karta.bg/news/164.html

                      Коментар


                      • #12
                        От: Инструкция за актуализиране към OFRM Geotrade 5.20

                        За всички въпроси, свързани с регистрацията на картовия продукт ОФРМ Геотрейд, молим Ви да се обръщате директно на нашите е-мейл адреси:
                        karta (маймунка) offroad-bulgaria (точка) com или info (маймунка) karta (точка) bg. Благодарим Ви предварително!
                        Последно редактирано от OFRM_Team; 25-06-10, 10:25.
                        OFRM Team
                        Отдел за Борба с Организираните Клиенти

                        Коментар


                        • #13
                          От: Инструкция за актуализиране към OFRM Geotrade 5.20

                          Мисля,че нещо не е измислено както трябва с регистрацията и актуализацията на българската карта.Един познат/международен шофьор/ си купи апарат с инсталирана карта и като ме помоли да му я регистрирам се оказва,че е изтекъл срока за регистрация/апарата е купен преди два дни от опита ми за регистрация/ и сега трябва да се сканират документи и да се изпращат на email.Нали немислите,че много от шофьорите ще имат тази възможност.Трябва да се помисли по този въпрос според мен,защото човека отива с парите си да купи картата и сега допълнителни разточителства.Благодаря Ви и хубав ден

                          Коментар


                          • #14
                            От: Инструкция за актуализиране към OFRM Geotrade 5.20

                            Всяка карта ОФРМ Геотрейд има зададен краен срок за регистрация при производството й. Обикновено това не е проблем, но е възможно дадено GPS устройство да престои известно време в търговската мрежа и зададеният срок за регистрация на неговата карта да изтече, което налага изпращането на въпросните документи. Молим да ни извините за причиненото неудобство!
                            OFRM Team
                            Отдел за Борба с Организираните Клиенти

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X