Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Автокъщи

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Автокъщи

    Здр. колеги.
    Утре ми се налага да пообиколя малко автокъщи по-конкретно в Пловдив.Потърсих в интернет няколко с адресите и намерих.
    Миселта ми е могат ли "джиджавките" да намират автокъщи по име и АКО не предполагам ще е полезно да се поработи по въпроса за "Интересни места".Ако некой желае моля да пусне пост с адрес и ако има и някаква информация за къщата и впечатления.
    П.С. Дано съм бил полезен с идеята.

  • #2
    До: Автокъщи

    Като начало си намери с. Труд, после обиколи автокъщите, които са между Пловдив и селото, след това пиши за да ти кажа къде са и другите
    Най обичам да ми обясняват как няма да стане!

    Коментар


    • #3
      До: Автокъщи

      Колега тръгни по асеновградско там са авто къшта , бензиностанция чак до Асеновград .

      Коментар


      • #4
        До: Автокъщи

        благодаря колеги.
        Останахме без крака днес но за съжеление ненамерихме това което търсим. Най-много съм доволен от с.Труд има найстина много голям избор, но поради ремонта на пътя имаше и няколко неработещи. Минахме и по пътя за Асеновград и там има доста.

        Коментар


        • #5
          До: Автокъщи

          Здравеите ,предполагам колегата иска да саберем информация за авто къщите в България,и да направи(някои които разбира) теди дани както POI точките да се вийдат на картата,както спеед камерите и радарите и да си добавяме дани с нови авто къщи и дани за тях и точно местоположение.
          Аз сам от град Разград и мога да намеря дани за Автокъщите и Автоморгите в региона,но незнам как да се направят като POI точки,някои ако се заеме с задаЧата да ги прави а ние тук да сабираме информация за Автокъщите и Автоморгите в цялат страна ще е супер според мен и ще е от голяма полза на много от нас.Ще следя темата и дано някои които моЖе да направи това се захване а аз ще изпратя информацията за региона и телефони Ще се опитам да намеря да има и пълно инфо.благодаря предварително.

          Следващо мнение с цифри вместо букви ще бъде изтрито.
          Последно редактирано от Pacific; 19-04-10, 20:26.

          Коментар


          • #6
            До: Автокъщи

            Браво колега, точно това ми е идеята обаче за моргите не се бях сетил това също ще е много полезно за всички. Нека който може да помага

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X