Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

    Картата на Събин е за Garmin само. Евентуаллно с някакъв софтуер върху PDA или нещо такова може да тръгне. Но софтуерът трябва да поддържа карти за Garmin. В самия GPS няма да стане.
    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

    Коментар


    • До: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

      Засега не може да ползваш карти за Гармин на този Престихио. Причината е, че той е с орязан Windows и програмата на Гармин за PPC няма да работи. Теоретично има някакъв шанс да тръгне (това зависи конкретно от това какво е останало и какво е орязано на твоето WinCE), но доколкото си спомням май никой не се е похвалил че XT-то (това е програмата на Гармин за PPC) работи на PNA.

      За съжаление - всички други читави програми ще ти работят, но за тях няма читави карти. Може след време да опаткат и Navitel-а за PNA, и за него има хубава карта.

      Но засега, с 95% вероятност, карта на Garmin с рутиране не можеш да подкараш на Prestigio-то.

      Коментар


      • До: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

        Браво на Събин! Днеска си купих картата и първите впечатления са много добри!!!
        eTrex LEGEND Cx, NUVI 200

        Коментар


        • До: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

          Здравейте.Съвсем като един новобранец,имам следния въпрос.Преди около 2-3 месеца си купих GPS NUVI-250W.Със него си купих и карта на България.Изглежда че и продавача разбра,че съм още бос в тези неща и ми набута версия 4.02,като ми обясни,че съм абониран за една година за всички нови версии.Сега от форума разбрах,че има и 4.40 и се подготвя и нова.Въпроса ми е как мога да ги получа.Благодаря предварително!

          Коментар


          • До: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

            Първоначално публикуван от piramid Преглед на мнение
            Здравейте.Съвсем като един новобранец,имам следния въпрос.Преди около 2-3 месеца си купих GPS NUVI-250W.Със него си купих и карта на България.Изглежда че и продавача разбра,че съм още бос в тези неща и ми набута версия 4.02,като ми обясни,че съм абониран за една година за всички нови версии.Сега от форума разбрах,че има и 4.40 и се подготвя и нова.Въпроса ми е как мога да ги получа.Благодаря предварително!
            Пиши за проблема на офицялния имеил karta МАЙМУНКА offroad-bulgaria.com там ще те насочат !
            Последно редактирано от sabin; 13-03-08, 22:06.
            [B][U]YAMAHA TT600 E[/U][/B]

            Коментар


            • До: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

              Благодаря!!!Правя го моментално.

              Коментар


              • До: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

                Моля модераторите да не ми променят написаното при положение, че нямам грешки ,както се е получило в последното ми мнение по темата !!!
                [B][U]YAMAHA TT600 E[/U][/B]

                Коментар


                • До: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

                  Първоначално публикуван от toni_03 Преглед на мнение
                  Моля модераторите да не ми променят написаното при положение, че нямам грешки ,както се е получило в последното ми мнение по темата !!!
                  Не знам какво ти е променено в темата,ама посочения имейл не съществува,а на подобния нему самоче с едно оффис отпред нямам отговор вече втори ден.Сигурен съм,че желанието да помогнеш е искренно и се надявам,че това е някъква грешка на Ръководството.Още един път благодаря и се надявам най-после на отговор.

                  Коментар


                  • До: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

                    Първоначално публикуван от piramid Преглед на мнение
                    Не знам какво ти е променено в темата,ама посочения имейл не съществува,а на подобния нему самоче с едно оффис отпред нямам отговор вече втори ден.Сигурен съм,че желанието да помогнеш е искренно и се надявам,че това е някъква грешка на Ръководството.Още един път благодаря и се надявам най-после на отговор.
                    Посочения имейл съществува и работи. Виж какво си написал.
                    LR Discovery I, 300 TDI+Grigri+велосипед и кънки+Nitrox+Icom ID-51

                    Коментар


                    • До: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

                      E, нали това им е работата?

                      Коментар


                      • До: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

                        Здравейте на всички!

                        От около два месеца ползвам nuvi 760 с OFRM 4.40 на SD от Геотрейд. Тъй като и съм отскоро с кола ми е от голяма полза, защото ми спестява мислене откъде да мина (а аз мразя да мисля, когато не се налага наистина ).

                        Тук като чета, явно съм си купил версията, която е компилирана с оригиналния компилатор на Garmin. Досега не съм имал сериозни проблеми откде да ме прекара (аз карам главно вътре в София и засега не съм излизал навън) като изключим веднъж, когато ме заби в някакъв черен път без изход за по-кратко (но пък се запознах с пазача на Толофикация докато се чудех къде съм).

                        Та защо го пиша всичко това - смятам, че картата е изключително полезна. А и неточностите в нея не са съществени.

                        Цената (160лв. в моя вариант) също ми се вижда приемлива. Тук чета за проблеми с рутирането на по-евтината версия заради компилатора. И в момента пак бих си купил по-скъпата, вместо да си троша главата за 20лв (май толкова беше разликата). От доста време съм се отказал да минавам тънко в такива случаи.

                        Единственото, което трябва да се направи, е една твърда и разбираема ценова политика и да се обнови сайта с цени и ръководства. Все пак е търговски продукт и тия неща трябва да ги има. Сега на http://eshop.offroad-bulgaria.com/home.php?cat=256 има единствено цената на картата, но без други подробности. Например не ми стана ясно как точно ще си поддържам картата актуална (аз в случая съм в ролята на стандартен малоумен потребител, на който не се харесва варианта да чете 4 часа постове, за да разбере няколко неща - цени за ъпгрейд, сравнение между продуктите, няколко FAQ и такива подобни)

                        Успешна работа

                        Коментар


                        • До: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

                          Първоначално публикуван от toni_03 Преглед на мнение
                          Моля модераторите да не ми променят написаното при положение, че нямам грешки ,както се е получило в последното ми мнение по темата !!!
                          Тони, това което промених е формата на е-мейла. Когато напишете е-майла във формат mаil@domein.bg спамърите ще го прихванат и ще почнеме да получаваме още повече спам, затова е-мейлите трябва да се пишат по начина по който ти промених съобшението.

                          piramid, опитай да го изпишеш наново, целият адрес, защото може да има някоя кирилска буква, а щом си професионалист, значи не си се хабил да го пишеш а си го копи-пеистнал. Често слагам и по някое кирилско "о" за заблуда на спамърите

                          Коментар


                          • До: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

                            Първоначално публикуван от piramid Преглед на мнение
                            Здравейте.Съвсем като един новобранец,имам следния въпрос.Преди около 2-3 месеца си купих GPS NUVI-250W.Със него си купих и карта на България.Изглежда че и продавача разбра,че съм още бос в тези неща и ми набута версия 4.02,като ми обясни,че съм абониран за една година за всички нови версии.Сега от форума разбрах,че има и 4.40 и се подготвя и нова.Въпроса ми е как мога да ги получа.Благодаря предварително!
                            Продавача не е виновен, ние сме. По наша техническа грешка сме качили някой SD-та със старата версия, за което се извинявам.

                            Дай ми на лично съобщение е-мейл адреса ти, и серийният номер, който се намира на SD-то във фаил serial.txt и ще ти изпратя линк да си дръпнеш 4.40.

                            Коментар


                            • До: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

                              Първоначално публикуван от sabin Преглед на мнение
                              Тони, това което промених е формата на е-мейла. Когато напишете е-майла във формат mаil@domein.bg спамърите ще го прихванат и ще почнеме да получаваме още повече спам, затова е-мейлите трябва да се пишат по начина по който ти промених съобшението.
                              Ок за друг път ще знам !
                              [B][U]YAMAHA TT600 E[/U][/B]

                              Коментар


                              • До: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

                                Здравейте, вчера си купих от Техномаркет Бургас нуви 200 с карта на България. Вече ми се появиха и някои питанки, които ще моля "докторите" от форума да ми разяснят. Първо: чета из форума, че има и офф-роуд карта, обаче ми излизат само официалните пътища.Аз ли бъркам нещо или що ли? и Второ: устройството поддържа карта до 2 GB. Заедно с него взех и такава карта (2GB Kingston) обаче като я форматирах се оказа, чее под 1GB (не знам как става това и аз ли съм в грешка или са ми пробутали карта 1GB? Та как мога да превключвам от паметта на устройството към паметта на SD картата?
                                По-късно ще има и други въпроси
                                ВСИЧКО Е НА НЕРВНА ПОЧВА
                                LZ1YBB

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X