Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    Re: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

    Имам едно предложение към Sabin относно плащането на картите.Защо не се регистрираш в ePay.bg и да си направиш микросметка.

    https://www.epay.bg/?ex=uvxOGgOr.9a4ruHGv

    По този начин за всички ще бъде по-лесно - за теб, че веднага ще разбереш дали са преведени парите и за нас, че няма да се разкарваме до банки и т.н..А нали и всяка година трябва да плащаме и за актуализациите.Смятам, че предложението е напълно приемливо за всички колеги.
    ПОВЕЧЕ ОРЪЖИЕ, ПО-МАЛКО ПРЕСТЪПНОСТ !

    ( John R. Lott, Jr.)

    Коментар


    • #77
      Re: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

      Ще бъда много благодарен ако ми помогнете да реша следния проблем,ако наистина има решение. Предварително се извинявам за lamerskia въпрос.
      Притежавам приемник GARMIN StreetPilot c510 с инсталирана Пътна и OffRoad карта на България.Изчертаването на главните и второстепенните пътища ,както и на всички елементи от картата е напълно коректно,но оффроуд маршрутите са изчертани с тънки линийки а не като оцветени маршрути ,както би трябвало да бъде.
      Приемникът нямаше предварително вградена навигационна карта а с опцията Map Detail си играх във всичките и възможни положения ,но това не промени нищо.
      Проблема в самия приемник ли е или аз съм сгрешил нещо при отключването и инсталацията на картата ?

      Коментар


      • #78
        Re: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

        Най вероятно имате версия без цветове. По едно време бяхме принудени да пуснем подобна версия заради проблеми с някой приемници. Вероятно сте си закупили картата от Геотрайд? Как се казвате да проверя защо не сте получили нова версия?

        Коментар


        • #79
          Re: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

          Казвам се Филип Марковски.Наистина я закупих от Геотреид заедно с приемника.
          Последно редактирано от sabin; 16-03-07, 09:05.

          Коментар


          • #80
            Re: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

            За съжаление проблема не е каквото предполагах. Явно приемника ви не поддържа функциите за цветни карти. Ще помисля за версия която да е поне с нормално показани черни пътища.

            Коментар


            • #81
              Re: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

              Първоначално публикуван от sabin Преглед на мнение
              За съжаление проблема не е каквото предполагах. Явно приемника ви не поддържа функциите за цветни карти. Ще помисля за версия която да е поне с нормално показани черни пътища.

              Предварително благодаря за отзивчивостта - естествено ,най-малкото което триабва да направя в случая е да почерпя

              Коментар


              • #82
                Re: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

                Здравейте,
                Изчетох цялата тема, но не открих отговор на въпроса, койте ме вълнува. На какви навигационни системи може да се инсталира "Навигационна Карта на България" освен на garmin? Ясно ми е, че въпросната навигационна система трябва да отговаря на някакви изисквания, но какви са те?
                Предварително благодаря на споделилите опита си с мен!

                Коментар


                • #83
                  Re: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

                  Не си спомням, стана ли на въпрос, че вместо номерата на пътищата пише: "B".

                  Коментар


                  • #84
                    Re: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

                    Първоначално публикуван от raho Преглед на мнение
                    Здравейте,
                    Изчетох цялата тема, но не открих отговор на въпроса, койте ме вълнува. На какви навигационни системи може да се инсталира "Навигационна Карта на България" освен на garmin? Ясно ми е, че въпросната навигационна система трябва да отговаря на някакви изисквания, но какви са те?
                    Предварително благодаря на споделилите опита си с мен!
                    Картата става само за гармин навигации.

                    Коментар


                    • #85
                      Re: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

                      Първоначално публикуван от Десислав Преглед на мнение
                      Не си спомням, стана ли на въпрос, че вместо номерата на пътищата пише: "B".
                      Знам. Това е на цялото парче около Пловдив.

                      Коментар


                      • #86
                        Re: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

                        Здравей Събине
                        Нещо не мога да инсталирам картата на компютъра в къщи. Правя всичко по инструкциите и стигам до 4 точка от ИНСТАЛАЦИЯ. Почви ми се на десктопа икона на Мап Соърс и толкоз.Отварям я и ми излиза неква карта на света.Когато почна да зумирам отива до някъде и спира.
                        Кво да правя?
                        VITARA, SAMURAI
                        FIAT PANDA 4x4 CABRIO
                        RENAULT ESPACE QUADRA
                        ...и едно сивикче за града...

                        Коментар


                        • #87
                          Re: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

                          Почви ми се на десктопа икона на Мап Соърс и толкоз.Отварям я и ми излиза неква карта на света.Когато почна да зумирам отива до някъде и спира.
                          Кво да правя?[/QUOTE]

                          Провери тук.
                          Прикачени файлове

                          Коментар


                          • #88
                            Re: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

                            Провери тук
                            Прикачени файлове

                            Коментар


                            • #89
                              Re: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

                              Горе в ляво на MapSource има падащо меню за избор на карта .........

                              Коментар


                              • #90
                                Re: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

                                Един глупав въпрос от мен:
                                Ако имам тракове, на кого трябва да ги пратя?

                                И още един:
                                Ако не съм виждал досега въпросната карта как да разбера дали моите тракове са полезни?
                                “When you see the tree you’re about to hit it’s called understeer. When you can only hear and feel it it’s oversteer.”
                                Walter Rohrl
                                GSM: нула, три осмици, две двойки, девет, пет, девет, две.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X