Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

    Търси ги в "Where to" > "Spell Name"

    Коментар


    • До: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

      Благодаря много за съветите - веднага го открих. Както вече казах "сигурно е много елементарно", но с малко помощ от приятел съвсем ми просветна. Не че не съм чел ръководството или пък постингите във форума, но си мислех, че в менюто на бутона "Food,Lodging..." има само заведения, магазини и др. подобни и не знаех, че "Spell Name" , който е в това подменю се ползва с тази цел.
      http://www.nakladkibg.com
      накладки, спирачни дискове, съединители

      088 8613380

      Коментар


      • До: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

        Уважаеми Събине.Ползвам картата от лятото.Свалих си и новата версия и всичко е ОК.Сега обаче си преинсталирах компютъра.Инсталирах единия диск Trip & waypoint manager v4,какти и Пътна и offroad карта на България за Garmin GPS.Когато натисна unlock maps,ми казва в прозорец че трябва да преинсталирам програмата .
        Моля те за съдействие.
        Някои се раждат риби...малки рибки.С израстването се оформят като дребни риби,като едри риби и като големи балъци.
        NB !БАЛЪК-РИБА в превод от турски...

        Коментар


        • До: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

          Първоначално публикуван от adwokat Преглед на мнение
          Уважаеми Събине.Ползвам картата от лятото.Свалих си и новата версия и всичко е ОК.Сега обаче си преинсталирах компютъра.Инсталирах единия диск Trip & waypoint manager v4,какти и Пътна и offroad карта на България за Garmin GPS.Когато натисна unlock maps,ми казва в прозорец че трябва да преинсталирам програмата .
          Моля те за съдействие.
          Колега, а опита ли да я преинсталираш, както ти казва? И ъпдейтна ли Мапсорса до последна версия?

          Коментар


          • До: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

            Първоначално публикуван от adwokat Преглед на мнение
            Уважаеми Събине.Ползвам картата от лятото.Свалих си и новата версия и всичко е ОК.Сега обаче си преинсталирах компютъра.Инсталирах единия диск Trip & waypoint manager v4,какти и Пътна и offroad карта на България за Garmin GPS.Когато натисна unlock maps,ми казва в прозорец че трябва да преинсталирам програмата .
            Моля те за съдействие.


            Този трип манагер във всъщност е мапсорс, но проблема е че е много стар. Дърпаш и инсталираш последна версия на мапсорс и си готов. Ето линк: http://htftp.offroad-bulgaria.com/sa...ource_6132.exe

            Коментар


            • До: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

              Здравей те
              Интересувам се от картата и искам да си я закупя .
              Та въпросът ми е :
              Картата продава ли се заедно с софта Garmin Mobile XT ?
              Или трябва да се купуват по отделно ? И от къде ?
              Като софта с картата ще бъдат инсталирани на Нокиа Е90.
              Предполагам че няма да имам грижи за подкарването с вграденият ГПС на нокиата ?
              [COLOR=darkred]Veritas vos liberabit
              [COLOR=blue]LZ1LPK[/COLOR] , A1(Rh-)
              [/COLOR]

              Коментар


              • До: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

                Cao,
                My Granddad was born Bulgaria (city Ruse).
                I´m from Czech Republic. I have map OFRM Bulgaria 4.40.
                I am looking code (25-number) for this map in MapSource.
                Help please.
                TH

                Коментар


                • До: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

                  Hi,

                  Коментар


                  • До: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

                    Първоначално публикуван от chicholyubo Преглед на мнение
                    Здравей те
                    Интересувам се от картата и искам да си я закупя .
                    Та въпросът ми е :
                    Картата продава ли се заедно с софта Garmin Mobile XT ?
                    Или трябва да се купуват по отделно ? И от къде ?
                    Като софта с картата ще бъдат инсталирани на Нокиа Е90.
                    Предполагам че няма да имам грижи за подкарването с вграденият ГПС на нокиата ?
                    Не, но софта може да се дръпне безплатно от гармин. Няма проблем да се подкара с вградения ГПС на нокията.

                    Коментар


                    • До: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

                      Първоначално публикуван от Jery2 Преглед на мнение
                      Cao,
                      My Granddad was born Bulgaria (city Ruse).
                      Iґm from Czech Republic. I have map OFRM Bulgaria 4.40.
                      I am looking code (25-number) for this map in MapSource.
                      Help please.
                      TH
                      Hi,

                      You can buy a licensed copy of the map for 65Euro. If you are interested write me e-mail at karta at offroad-bulgaria dot com.

                      Коментар


                      • До: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

                        Hi, Jery.
                        I'm afraid it's not the right place to ask for the 25-digit code if you mean a cracked one. The OFRM Bulgaria is made by a member of this forum (Sabin) and a lot of people here are taking part in OFRM creation by recording tracks, testing, error reporting etc.
                        So, if you want to take a look at the map just type "DEMO" when asked for 25-digit code.

                        On the other hand, if you want to buy the OFFRM you can send an e-mail to:
                        karta AT offroad-bulgaria DOT com
                        Последно редактирано от sabin; 19-12-07, 09:04.

                        Коментар


                        • До: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

                          Първоначално публикуван от sabin Преглед на мнение
                          Hi,

                          You can buy a licensed copy of the map for 65Euro. If you are interested write me e-mail at karta at offroad-bulgaria dot com.

                          Почнах да отговарям, ама се заблеях по новините и докато се натуткаааам...
                          Смирено очаквам измодераторствуване

                          Коментар


                          • До: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

                            Няма нужда, много добре си е написано!
                            VPetrov.photography

                            Коментар


                            • До: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

                              Дайте нов линк за програмта защото този не ми зарежда а имам само ъпдейта

                              Коментар


                              • До: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

                                Здравейте,
                                незнам как да запчна с това което искам да споделя...

                                С nuvi 310 съм , оригинална лицензирана карта на цяла европа като за България само София подробна.
                                Аз съм от Русе и патувам често до София, главно там ползвам навигацията - картата е перфектна по мое мнение, имам запаметение над 30 точки и все още не познавам града воубще.

                                Вчера си купих картата на България като цялата инсталация, кодове, ъпдейти получих много коректно в рамките на 5 минути.
                                Инсталирах и тръгнах из града да се разхождам. Отначало си казах "Ще споделя несъотвествията които забелязвам..." след 10-тата минута се отказах защото всичко бесше объркано.
                                Ще споделя част от това което забелязах:
                                Почти винаги карам в "полето", почти винаги карам в насрешното когато са две улици успоредни и еднопосочни, не преизчислява маршрута или го преизчислява след 1-1.5 минути. Мести ме от улициа на улица ме прехвърля които са на по 50-60 метра разтояние, гласовата навигация е някак... различна, но това не е проблем просто трябва да свикна, рутирането няма нищо общо с истината - воубще картата няма представа кои улица са еднопосочни, пешеходни и забранени и доста други несъответсвия и неудобства

                                С нетърпение очаквам да я пробвам извън града и в други градове след празниците. Забелязах, че запаметените ми точки не са си савсем на същите места ами някак са разместени.

                                На първо място искам да разбера с какво и как мога да помогна всичко това да се оправи или да ми помогните на мен ако проблема е при мен.
                                Благодаря!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X