Обява

Свий
Няма добавени обяви.

В населените места без улици кое е...

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: В населените места без улици кое е...

    Да, бе. Той Roninn го е написал, ама не съм видял. Но например в Бургас през 70-те години построиха нова сграда на централната поща, която е на съвсем друго място. Пак казус, а? Според мен принципи, които остават важни в исторически план не бива да почиват на основа, която търпи промяна. За основа могат да служат посоките на света, релеф, корито на воден басейн и т.н., но не и сградата, в която се помещава пощата. Ако пощата реши да си продаде сградата и да си купи нова на друго място, тогава да сменяме номерата на улиците ли? Странно решение. И необмислено според мен.
    Ако някой от компанията мълчи, причините може да са две : Или няма какво да каже или няма на кого да го каже.

    Коментар


    • #17
      До: В населените места без улици кое е...

      Първоначално публикуван от zippel Преглед на мнение
      Ако пощата реши да си продаде сградата и да си купи нова на друго място, тогава да сменяме номерата на улиците ли? Странно решение. И необмислено според мен.
      Според мен по времето когато е взето това решение никой не си е и представял че може да се продаде сградата на пощата, на кметството или училището. Това е все едно църквата да се продаде...

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X