Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ИЗЧЕЗНА МИ КАРТАТА

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • ИЗЧЕЗНА МИ КАРТАТА

    Здравейте,
    вчера си купих гармин дакота 20 и при инсталация на карта на гърция с мапсорса ми изчезна инсталираната карта на България. досега съм имал етрекс и такива проблеми не съм имал. влязох ж настроики са да забраня гръцката карта, но и там не виждам офрм.
    моля, помогнете !
    GW Steed5

  • #2
    До: ИЗЧЕЗНА МИ КАРТАТА

    току що полуяих от геотрейд инстукции, за разлияните видове карти и инсталацията им.
    СТАНА !!!!
    извинявам се за отворената тема, но се притесних да не съм объркал нещо, все пак нов уред е.
    GW Steed5

    Коментар


    • #3
      До: ИЗЧЕЗНА МИ КАРТАТА

      Регистрирай си Българската карта на имейла за подръжка и ще ти пратят линкове. Сваляш си желаната версия и я копираш в уреда. Сигурно е била с име GMAPSUPP.img и при качване на нова карта от MapSource се създава файл със същото име и се заменя съществуващия (в случая българската карта).

      П.П. Явно съм закъснял докато пусна поста.

      Коментар


      • #4
        До: ИЗЧЕЗНА МИ КАРТАТА

        Дакотата мисля че разпознава произволни имена на файловете, както Орeгон и Колорадо. Преди да качваш нова карта през Мапсорс, влизаш в папка \Garmin и преименуваш файла gmapsupp.img с някакво друго име, примерно map1.img или с име отговарящо на съдържанието, примерно ofrm501.img.
        В случай че преименуваш заключена карта, ще трябва да смениш и името на .unl файла, в последния случай - ofrm501.unl

        По този начин на една SD карта (или в паметта на уреда) може да качиш произволен брой карти едновременно, докато има свободно място.
        "Аз знам, че нищо не знам. Но вие и това не знаете."

        Коментар


        • #5
          До: ИЗЧЕЗНА МИ КАРТАТА

          Здравейте и от мен !
          обикновенно като качваш карта с masource качва само това което е селектирано и маха всичко друго от gps-a за тожа като решиш да сложиш нова карта селектираш освен нея и старата и така нямаш проблем

          Коментар


          • #6
            До: ИЗЧЕЗНА МИ КАРТАТА

            много благодаря, колеги.
            мисля да кача и други карти- така де нали за това смених етрекса.
            в понеделник пътувам, и след това , ако някой го интересува ще дам отзиви
            GW Steed5

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X