Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ОФРМ Геотрейд 5.00/5.01 е готова!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: ОФРМ Геотрейд 5.00/5.01 е готова!

    Първоначално публикуван от andrey79 Преглед на мнение
    Въпрос до sabin.
    Здравей!Интересува ме дали може да ми разрешиш проблема.Имам nuvi 200 но нещо се оплетох.Изтрих си картата на GPSса.Закупих нова но е на SD и е кодирана.Имали някакъв начин да я,кача на GPSса.Нещо качвам файлове но не се отварат(не работят).Дами дадеш някаква идея. скасп-andrey1979-1
    Виж си в книжката към закупената карта, кой е е-меила за поддръжка и пиши там. Те ще ти помогнат.

    Коментар


    • До: ОФРМ Геотрейд 5.00/5.01 е готова!

      Искам да попитам кога ще има Моловете в по-големите градове ,също така и големите търговски центрове и големите магазини.
      Пример : В последната версия Парк МОЛ-а в Стара Загора не фигурира ,а той съществува от м.Октомври 2008г , също така не фигурират и големите търговски вериги или някои от тях!
      Мерси
      Искайте и ще Ви се даде,търсете и ще намерите,хлопайте и ще Ви се отвори.

      Коментар


      • До: ОФРМ Геотрейд 5.00/5.01 е готова!

        Сигурно трябва да си платят. Все пак това един вид реклама.
        Аз на свой ред да попитам - в Кюстендил няма полицията, спешния център и болницата, ще ги има ли скоро?

        Коментар


        • До: ОФРМ Геотрейд 5.00/5.01 е готова!

          Първоначално публикуван от a_atanasov Преглед на мнение
          Сигурно трябва да си платят. Все пак това един вид реклама.
          Аз на свой ред да попитам - в Кюстендил няма полицията, спешния център и болницата, ще ги има ли скоро?
          Точките които ги вкарваме са изпратени от някой, или записани от нас на място докато сме обикаляли града. Ако изпратите координати на тези обекти ще сме ви много благодарни и с удоволствие ще ги вкараме!

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X