Обява

Свий
Няма добавени обяви.

помощ за nuvi 760

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • помощ за nuvi 760

    Привет и от мен. Дадоха ми да олзвам nuvi 760 на който има инсталирана карта geotrade v4.90CYR. Интересува ме къде мога да намеря ж менюто дали има offroad карта и как се пуска едната и другата. Ако мойе и някой да ми каже стъпка по стъпка защото няма инструкция , а колегата е карал само по нормални пътища. Дали като карш по нормален път и влезеш по черен ъи показва и офроада или са две отделни карти. Питам защото не искам да отида някъде и като ме попитат къде сън аз да кажа "това е един хубав въпрос". Предварително благодаря и ще съм много благодарен ако съм изпуснал нещо в търсачката да ми пратите линк към нещо по темата.
    ЛАДА НИВА 1.7
    Карана е само по асфалт, няма грам ръжда

  • #2
    До: помощ за nuvi 760

    Ето тук е темата с ръководството към картата http://forum.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=7669, а тя самата е комбинирана онроуд и офроуд така че няма две отделни карти а е една. Тя е тази която имаш инсталирана на ГПС-а, също така ако е купена с такава вградена мисля че по принцип и слагат ръководстовото като pdf файл обикновено във вътрешната памет на уреда но може и да се лъжа така че може и да погледнеш там но в по-горната тема е описано съвсем подобробно как се работи с нея.

    Коментар


    • #3
      До: помощ за nuvi 760

      Благодаря за отговора на колегата и аз предполагах така , но като не знам със сигурност по добре да питам. Отново благодаря
      ЛАДА НИВА 1.7
      Карана е само по асфалт, няма грам ръжда

      Коментар


      • #4
        До: помощ за nuvi 760

        Същото това nuvi има ли как да отвори .pdf файл или някакъв текстови?

        Коментар


        • #5
          До: помощ за nuvi 760

          няма такъв вариант
          ефтиното или излиза скъпо или е незаконно

          Коментар


          • #6
            До: помощ за nuvi 760

            Ами ако се преобразува файла във формат JPEG? Има конвертори, все някой ще свърши работа...

            Коментар


            • #7
              До: помощ за nuvi 760

              Първоначално публикуван от philip_stoev Преглед на мнение
              Ами ако се преобразува файла във формат JPEG? Има конвертори, все някой ще свърши работа...

              а защо просто не го разгледа на комп,явно има такъв след като пише публикации тук
              ефтиното или излиза скъпо или е незаконно

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X