Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Как да ъпдейтна...?!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Как да ъпдейтна...?!

    Колеги може да Ви се стори смешен моя въпрос, но аз си падам малко неук на тая тема и не мога да я свърша тая работа
    Значи проблема е следния - преди около половин година си купух от Геотрейд навигация Nuvi 765T, регистрирах я и сега получавам ъпдейтите на майла. досега не бях правил други ъпдейти, но сега ми се налага да пътувам и ще трябва да го направя за да си използвам устройството пълноценно. Изчетох доста теми от вашия форум, но така и не намерих отговор на мооя проблем. Доколкото разбрах трябва първо да изтегля mapsource и го направих, но при инсталацията ми пише, че нямам стар такъв и затова не иска да се инсталира..... Дайте ми съвет какво да правя, няма да се обидя ако ми обесните като на дете, защото аз така или иначе толкова разбирам от такъв тип операции!
    Благодаря Ви предвраително!
    С уважение,
    Виктор Миленков

  • #2
    До: Как да ъпдейтна...?!

    За ъпдейт на картите ли питаш или за ъпдейт на софтуера?За софтуера ти трябва Webupdater, има го на сайта на Гармин.Колкото до Мапсорс, потърси в Google и ще го намериш.
    Garmin Nuvi 860 T

    Коментар


    • #3
      До: Как да ъпдейтна...?!

      За ъпдейт на картата не ти трябва Мапсорс. Изтегляш си един от вариантите, които са ти пратени на мейла. За твоя уред най-добре е OFRM Geotrade TOPO v4.90 CYR 25

      След това копираш изтегления файл gmapsupp.img на уреда в папка GARMIN, като заместваш стария файл.

      "Аз знам, че нищо не знам. Но вие и това не знаете."

      Коментар


      • #4
        До: Как да ъпдейтна...?!

        Първоначално публикуван от dhv Преглед на мнение
        За ъпдейт на картата не ти трябва Мапсорс. Изтегляш си един от вариантите, които са ти пратени на мейла. За твоя уред най-добре е OFRM Geotrade TOPO v4.90 CYR 25

        След това копираш изтегления файл gmapsupp.img на уреда в папка GARMIN, като заместваш стария файл.
        Здравей те.Няма по голям индианец от мен Най накрая след толкова четене и нищо да не разбера,като прочетох поста ти разбрах как да заменя старата версия на картата с нова .е ми евала по просто не можеше и да го кажеш,за което благодаря. Лека вечер и сполуки в начинанията...а и весели празници!
        Кой каквото си надроби,това ще сърба!!!

        Kia Sorento 3.5 V6

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X