Обява

Свий
Няма добавени обяви.

nuvi 1350 BG не открива адрес ???

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • nuvi 1350 BG не открива адрес ???

    Здравейте,

    Имам ново nuvi 1350. Регистрирах му картата, свалих ъпдейт за нея (сега е версия 4.90) и за софтуера на самото нуви. Получи се следното: при въвеждане на адрес иска първо държава, после град, после улица и номер. 2 или 3 пъти му въвеждах адресите по този начи, но по някое време започна да не открива град Варна или който и да е друг град. В смисъл - държавата е въведена - България, пита ме за град, пробвам да пиша Вар...Изписвам го цялото и ми казва "не са открити съвпадения".
    Този модел нуви е нов и незнам дали няма някакви бъгове. Случвало ли се е това при някой друг и на какво се дължи?

    П.С. Българската карта е преместена от паметта на устройството в карта с памет.

  • #2
    До: nuvi 1350 BG не открива адрес ???

    Вижте тази тема. Също така се убедете, че като влезете в Инструменти > Настройки > Карта > Карта Инфо, само ОФРМ Геотрейд има включена отметка срещу името си.
    OFRM Team
    Отдел за Борба с Организираните Клиенти

    Коментар


    • #3
      До: nuvi 1350 BG не открива адрес ???

      Със сигурност проблема е в kbd файла цитиран в горния линк, аз имам същото устройство и след подмяна на файла нещата се оправиха.

      Коментар


      • #4
        До: nuvi 1350 BG не открива адрес ???

        Благодаря за помощта. Ще пробвам и ще пиша за резултатите.

        Коментар


        • #5
          До: nuvi 1350 BG не открива адрес ???

          [QUOTE=neverboy;835224]Здравейте,

          Имам ново nuvi 1350. намира държава град улица но не намира номера на улицата

          Коментар


          • #6
            До: nuvi 1350 BG не открива адрес ???

            имам nuvi 1350 намира даржава град улица а не ми намира номера на улицата какжо трябва да направя

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X