Здравейте, част от крайбрежието около центъра на Бургас в новия OFRM се показва грешно във водата.
Ето за какво става дума 4.90:
Предполагам забелязвате, че локацията ми е във водата, а в това време съм бил на брега. И, куриозно, на брега ми дава надморска височина 40.5 метра...?! Някой има ли обяснение за това? (на метрични единици съм в настройките)
Мисля, че просто липсва парче от брега, там, където започва зеления цвят. Направих експеримент и даунгрейднах на предишната версия, 4.80, ето резултата:
С Нокия Е71 съм, сиреч, симбиян 3+гармин мобайл ХТ.
Забялзах и друг проблем, който мисля че на предишната версия го няма, но за това вече не съм сигурен дали телефона ми нещо не се е бъгнал: давам му да навигира до адрес, казва ми първия завой и оттам насетне млъква. Някой да е имал този проблем?
Ето за какво става дума 4.90:
Предполагам забелязвате, че локацията ми е във водата, а в това време съм бил на брега. И, куриозно, на брега ми дава надморска височина 40.5 метра...?! Някой има ли обяснение за това? (на метрични единици съм в настройките)
Мисля, че просто липсва парче от брега, там, където започва зеления цвят. Направих експеримент и даунгрейднах на предишната версия, 4.80, ето резултата:
С Нокия Е71 съм, сиреч, симбиян 3+гармин мобайл ХТ.
Забялзах и друг проблем, който мисля че на предишната версия го няма, но за това вече не съм сигурен дали телефона ми нещо не се е бъгнал: давам му да навигира до адрес, казва ми първия завой и оттам насетне млъква. Някой да е имал този проблем?
Коментар