Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Излезе версия 2021 Q3 на карта OFRM Geotrade

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Излезе версия 2021 Q3 на карта OFRM Geotrade

    Уважаеми потребители и драги приятели,

    Версия 2021 Q3 на карта OFRM Geotrade вече е достъпна за сваляне от нашия уебсайт www.karta.bg за всички регистрирани потребители с активен абонамент за обновления. Информация за новостите можете да намерите в новината в сайта и в информационната тема във форума.

    За да свалите картата, моля посетете сайта и влезте в своя потребителски профил от "Вход" в горния десен ъгъл на страницата. След успешно влизане, сайтът ще ви прехвърли на страница "Поддръжка". Кликнете върху бутона "Свали/Download" за съответния лиценз, намиращ се в секция "Моите лицензи" и следвайте приложените инструкции.

    Поздрави и пожелания за успешен ден!
    OFRM Team
    Отдел за Борба с Организираните Клиенти

  • #2
    Хм, европейската карта вече е далеч по-подробна от българската. Що така...
    HONDA CR-V I, 2000г., B20Z1

    Коментар


    • #3
      Дайте пример?

      Коментар


      • #4
        Ами например с. Кръстевич, с. Богдан, с. Слатина и още много други. На европейската карта има наименованията на улиците, а на българската не. Логично е да е обратното, според мен.
        HONDA CR-V I, 2000г., B20Z1

        Коментар


        • #5
          Да, за селата е така. Преди време взехме решение да влагаме ресурсите си главно в градовете и най-вече в off-road часта на картата, тъй като според нас нашите клиенти много рядко биха се нуждали от имена на улици и адресите в селата. Ако имената на улиците и адресите в селата са това което ви е необходимо, европейската карта е по-подходяща от нашата.

          Коментар


          • #6
            Е, значи правилна ми е констатацията. Жалко...
            HONDA CR-V I, 2000г., B20Z1

            Коментар


            • #7
              Първоначално публикуван от dimkaraganchev Преглед на мнение
              Хм, европейската карта вече е далеч по-подробна от българската. Що така...
              Е, значи правилна ми е констатацията. Жалко...
              Зависи какво търсите, ако е имена на улици и адреси по селата - да.

              За туризъм и офроуд - определено не.

              Коментар


              • #8
                Е, все пак живеем в България и картата се води уж българска, ама щом има такива ограничения, ясно...
                HONDA CR-V I, 2000г., B20Z1

                Коментар


                • #9
                  Разбирасе, че е българска. Всеки продукт набляга в някаква посока. Нашата посока е офроуда, туризма, градовете и обектите свързани с пътуване и автомобили. Идеята на нашия продукт е като тръгнеш да пътуваш из България да може да те закара до красиви места, да ти помогне да си намериш къде да хапнеш, да преспиш и ако имаш пробоем с МПС-то да го ремонтоираш.

                  Коментар


                  • #10
                    Първоначално публикуван от sabin Преглед на мнение
                    Разбирасе, че е българска. Всеки продукт набляга в някаква посока. Нашата посока е офроуда, туризма, градовете и обектите свързани с пътуване и автомобили. Идеята на нашия продукт е като тръгнеш да пътуваш из България да може да те закара до красиви места, да ти помогне да си намериш къде да хапнеш, да преспиш и ако имаш пробоем с МПС-то да го ремонтоираш.

                    Картата е специализирана и си върши перфектно работата. За цивилизацията си има Google Maps, Waze и прочее онлайн решения.Аз специално си имам едно древно Nuvi, за което си взех доживотен абонамент и го ползвам единствено с OFRM. Едно от заниманията ми е свързано с обикаляне из пресечени местностни и откриване на трудно достъпни обекти само по координати или (по-често) по описание. Тази карта е без алтернатива за такива случаи - спестявала ми е километри провиране през храсталаци, понеже единствено на нея е показан път, който да ме заведе максимално близко до търсената точка.
                    "Не е толкова трудно да разбереш хората - те са главно его и либидо. А, да - и повечето са прости" - Буда

                    Коментар


                    • sabin
                      sabin коментира
                      Редактиране на коментар
                      Благодаря за обратната връзка. Радвам се, че ви върши работа!

                  • #11
                    Първоначално публикуван от sabin Преглед на мнение
                    Разбирасе, че е българска. Всеки продукт набляга в някаква посока. Нашата посока е офроуда, туризма, градовете и обектите свързани с пътуване и автомобили. Идеята на нашия продукт е като тръгнеш да пътуваш из България да може да те закара до красиви места, да ти помогне да си намериш къде да хапнеш, да преспиш и ако имаш пробоем с МПС-то да го ремонтоираш.
                    Искам да попитам нещо свързано с офроуд. Вие откъде знаете кой какъв периметър е заграден като частна собственост и от там не може да се мине? За мен нещата са интересни. Някой си опъва едни огради на огромни пространства. Едни телове, едни предупреждения за високо напрежение? Обикаляте ли с някакво техническо средство да проверите тия неща? И изобщо как се прави тая TOPO карта, след като не сте били на съответния регион? TomTom имат една функция, казва се мапшаре. Откъдето мина, ми запазва маршута. После вече за TomTom e ясен новия път или изобщо. Пробвал съм го, работи перектно. Връзваш си навигацията с TomTom, всички теглят маршрута .
                    и вече имат новия актуален маршут без да е минала колата им за засичане на точки.

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X