Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Навигация с неочакван край

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Навигация с неочакван край

    Вчера решихме да отидеме до яз. Въча... Зададохме като дестинация с.Михалково и всичко беше точно докато стигнахме дотук...
    (с. Синитово)
    Разбрах, че грешката е от стар път с жп прелез, който след ремонт на линията е премахнат...
    Лошото е, че някой може да не разбере навреме или да се изкуши да премине /шосето е само метри след линията/ и да остане на линиите които са две, а участъкът е доста прав и влаковете сигурно минават бързичко...

    Яд мее, че не записах точните координати, а сега не мога да се оправя с гармина за да ги намеря...
    Прикачени файлове
    Последно редактирано от Тедо /LJ73/; 12-07-09, 11:31.
    помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

  • #2
    До: Навигация с неочакван край

    Може би става въпрос за N 42* 08' 27,36" E 24* 23' 04,16" ?

    Коментар


    • #3
      До: Навигация с неочакван край

      Първоначално публикуван от gr_kanev Преглед на мнение
      Може би става въпрос за N 42* 08' 27,36" E 24* 23' 04,16" ?
      горе-долу там... малко по на север
      помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

      Коментар


      • #4
        До: Навигация с неочакван край

        И аз съм минавал от там - N42° 8'27.13", Е24°23'4.15" (42.140899, 24.384220), това са координатите. На всички карти които съм проверявал (Гармин, Мио и ТТ) си е даден като действащ прелез. Единствено може да се добави като POI, за да предупреждава ще прелеза е прекъснат.
        Последно редактирано от danvan_; 12-07-09, 22:22.
        Grand Cherokee 4.7 Quadra Drive Limited (WJ) 2002
        Audi A6 2.7 TDI (4F) 2008

        0885372997 - Дани

        Коментар


        • #5
          До: Навигация с неочакван край

          Странно. На тези координати (N42.14090 E24.38422) във версия 4.80 на картата е разкачен пътя

          Да не става въпрос за друго място?

          Коментар


          • #6
            До: Навигация с неочакван край

            Да, и при мен на тези координати пътят е разкачен... Да не би да не сте с последната версия на картата?
            [B]Videos of [U]Vidin[/U], the [U]Vidin-Calafat bridge[/U] and the [U]region[/U] - here: [URL]http://www.youtube.com/user/gusterbo[/URL][/B]

            Коментар


            • #7
              До: Навигация с неочакван край

              И при мен на 4.80 ТОПО25 МЛ пътя на тези координати е разкачен. Явно хората имащи проблем ползват стари версии на картата.
              Jeep Cherokee (Liberty) 2.8 CRD 2006.

              Коментар


              • #8
                До: Навигация с неочакван край

                Миналата година го посетих по същата причина мястото. Лично аз свих в ляво по коларски път и излезнах на друг съществуваш прелез.
                LZ1VMH

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X