Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Излезе версия 2019 Q3 на карта OFRM Geotrade

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Излезе версия 2019 Q3 на карта OFRM Geotrade

    Уважаеми потребители и драги приятели,

    Версия 2019 Q3 на карта OFRM Geotrade вече е достъпна за сваляне от нашия уебсайт www.karta.bg за всички регистрирани потребители с активен абонамент за обновления. Информация за новостите можете да намерите в новината в сайта и в информационната тема във форума.

    За да свалите картата, моля посетете сайта и влезте в своя потребителски профил от "Вход" в горния десен ъгъл на страницата. След успешно влизане, сайтът ще ви прехвърли на страница "Поддръжка". Кликнете върху бутона "Свали/Download" за съответния лиценз, намиращ се в секция "Моите лицензи" и следвайте приложените инструкции.

    Поздрави,
    OFRM Team
    Отдел за Борба с Организираните Клиенти

  • #2
    В сайта карта.бг на ръчно сваляне на варианта СИТИ е тази карта - OFRM Geotrade CITY 2019Q2 .Това грешка в изписването ли е или не е качена още Q3?

    Коментар


    • #3
      Здравейте. Пробвах и ми дава 2019Q3 - както трябва да бъде. Дали не сте объркали файла който се сваля с друг по стар. Ако имате в Download директорията вече Q2 новия файл обикновено се записа с ново име, примерно: gmapsupp(1).img.

      Коментар


      • #4
        Свалям картите ръчно. На сити варианта го пише в описанието преди да натисна бутона за сваляне.

        Вече пише в описанието,че е Q3.Благодаря.
        Последно редактирано от pepopepo; 15-11-19, 14:37.

        Коментар


        • #5
          Здравейте! Опитвам се да актуализирам картата на часовника ми- Garmin Fenix 5X Plus, но Garmin Express не намира устройството ми. Компа ми го намира и зарежда, но приложението не. При първото отваряне Експресът се ъпдейтна без разрешение, и хоп- няма разпознаване. Рестартирах компа, но уви, резултатът е същия. Ще се радвам да получа помощ! Благодаря предварително! П.П. Весели празници на всички съфорумници!
          Мариан Христов- Beta 300 RR- 2016

          Коментар


          • #6
            Първоначално публикуван от offar Преглед на мнение
            Здравейте! Опитвам се да актуализирам картата на часовника ми- Garmin Fenix 5X Plus, но Garmin Express не намира устройството ми. Компа ми го намира и зарежда, но приложението не. При първото отваряне Експресът се ъпдейтна без разрешение, и хоп- няма разпознаване. Рестартирах компа, но уви, резултатът е същия. Ще се радвам да получа помощ! Благодаря предварително! П.П. Весели празници на всички съфорумници!
            Имах подобен проблем преди време - след ъпдейт на Garmin Express спря да разпознава едно от устройствата - Garmin Swim. Оправи се с една пълна преинсталация на Garmin Express: деинсталиране, почистване на registry, изтриване на всички свързани директории, сваляне наново от сайта на Garmin и инсталиране.

            Също така може да пробвате дали часовникът се разпознава от BaseCamp - оттам също могат да се инсталират карти и да се актуализира Firmware.

            Ако не стане пробвайте да инсталирате някоя от по-старите версии на Garmin Express:

            https://garmin-express.software.informer.com/download/

            Ако и това не помогне може да пробвате да закачите часовника на друг компютър и да експериментирате с различни версии.

            Успех!

            "Не е толкова трудно да разбереш хората - те са главно его и либидо. А, да - и повечето са прости" - Буда

            Коментар


            • offar
              offar коментира
              Редактиране на коментар
              Благодаря за съвета Ви! Последвах написаното и нещата се получиха! Честита Коледа и на Вас! Поздрави!

          • #7
            Първоначално публикуван от offar Преглед на мнение
            Здравейте! Опитвам се да актуализирам картата на часовника ми- Garmin Fenix 5X Plus, но Garmin Express не намира устройството ми. Компа ми го намира и зарежда, но приложението не. При първото отваряне Експресът се ъпдейтна без разрешение, и хоп- няма разпознаване. Рестартирах компа, но уви, резултатът е същия. Ще се радвам да получа помощ! Благодаря предварително! П.П. Весели празници на всички съфорумници!
            Пробвахте ли на друг USB порт?

            Коментар


            • offar
              offar коментира
              Редактиране на коментар
              Честита Коледа! Току що пробвах и не се получава. Ще опитам да последвам съвета на колегата от горния пост. Поздрави!

          • #8
            Да споделя и аз нещо. По маршртута Пловдив - АМ "Тракия" - Костенец - Боровец и обратно има някакво объркване в навигацията при разклона за Ихтиман. Това се случва и с 2-те ми навигации Garmin nüvi 2595LMT и Garmin nüvi 3590LMT.
            Ето, за този участък става въпрос.:
            Прикачени файлове
            HONDA CR-V I, 2000г., B20Z1

            Коментар


            • sabin
              sabin коментира
              Редактиране на коментар
              Прегледах маршрутузурането и не забелязвам нищо нередно. Моля за повече информация какво ви кара да мислите, че има проблем?

          • #9
            Не рутира правилно. При преглед всичко е наред. На място отива на кино...
            HONDA CR-V I, 2000г., B20Z1

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X