Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Молба за съвет

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Молба за съвет

    Колеги,моля,дайте съвет кой вариант на OFRM Geotrade 4.80 е най-подходящ за eTrex Legend® HCx.Ще го ползвам най-вече за ендуро,но понякога и за пътна навигация.Утре ще ми дойде гпс-а и съм решил да купя и 4.80.Анонсирани са различни версии на картата,но не съм наясно коя да поръчам.Благодаря ви
    Мариан Христов- Beta 300 RR- 2016

  • #2
    До: Молба за съвет

    Плащаш една , получаваш всички!

    Коментар


    • #3
      До: Молба за съвет

      Първоначално публикуван от milstan Преглед на мнение
      Плащаш една , получаваш всички!
      Много лаконочно,но се надявам да е така.От самия гпс ли става избора на съответната версия?Ако е така,ще е добре.
      Извинявам се за невежеството,но досега не съм ползвал ръчен гпс,а само пда с пътен навигационен софтуер.Днес ми пристига Е-Трекса и искам да го снабдя с карта-4.8.Поздрави!
      Мариан Христов- Beta 300 RR- 2016

      Коментар


      • #4
        До: Молба за съвет

        Когато купиш картата , след регистрация ти изпращат всички версии. В уреда може да има само една от версиите. Ти избираш коя да заредиш в него.В случая при теб ще е на SD карта. Файлът с картата е с име GMAPSUPP.img и когато копираш новия , той заменя стария.

        Коментар


        • #5
          До: Молба за съвет

          Доколкото зацепих от въпроса, offar пита коя версия е най-подходяща за е-трекс.....топо, с изолинии или стандартната.
          Това ли ти е въпроса offar ?
          [URL]http://doglickingscreen.com/dog.swf[/URL]

          Коментар


          • #6
            До: Молба за съвет

            Първоначално публикуван от ml500 Преглед на мнение
            Доколкото зацепих от въпроса, offar пита коя версия е най-подходяща за е-трекс.....топо, с изолинии или стандартната.
            Това ли ти е въпроса offar ?
            Точно това ми е въпроса!Благодаря
            Мариан Христов- Beta 300 RR- 2016

            Коментар


            • #7
              До: Молба за съвет

              Аз по-добре да не се изказвам за е-трекс, за да не се изложа
              Някой по-запознат нека да даде разяснения...
              [URL]http://doglickingscreen.com/dog.swf[/URL]

              Коментар


              • #8
                До: Молба за съвет

                Качваш първата, гледаш, ако не ти харесва сменяш я, и така докато си избереш.

                Коментар


                • #9
                  До: Молба за съвет

                  По принцип който от трите варианта ти хареса. Само доколкото разбрах, при тези с по-подробни изолинии се получава по-бавно опресняване на екрана когато е изведена картата ...
                  Има само една особеност и тя е, че е добра идея да инсталираш Лат-версията на въпросната карта. Поради факта, че Етрекс фабрично нямат кирилски букви при търсене, а с комбинираните Кир Лат версии се получават конфликти при търсене и невинаги намира каквото търсиш. Та - чиста Лат-версия.
                  Със здраве да си го ползваш.

                  Коментар


                  • #10
                    До: Молба за съвет

                    Първоначално публикуван от optron Преглед на мнение
                    По принцип който от трите варианта ти хареса. Само доколкото разбрах, при тези с по-подробни изолинии се получава по-бавно опресняване на екрана когато е изведена картата ...
                    Има само една особеност и тя е, че е добра идея да инсталираш Лат-версията на въпросната карта. Поради факта, че Етрекс фабрично нямат кирилски букви при търсене, а с комбинираните Кир Лат версии се получават конфликти при търсене и невинаги намира каквото търсиш. Та - чиста Лат-версия.
                    Със здраве да си го ползваш.
                    Точно така и направих,инсталирах Лат-версията OFRM 25 V4.8 LAT и засега ми допада.Вярно е,че бавно опреснява,но ще го преглътна.Уреда работи добре при пътна нави,утре ще го пробвам и по горите.Благодаря на всички отзовали се.
                    Мариан Христов- Beta 300 RR- 2016

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X