Обява

Свий
Няма добавени обяви.

OFRM 4.80 за MapSource

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: OFRM 4.80 за MapSource

    Честно казано, не съм във възторг от тази версия на картата. На 60CSX рутирането работи много тегаво.
    Примерно, при тръгване от София за Карлово пуснах да ме навигира някъде около Феята, а калкулирането на маршрута продължи мъчително дълго - беше готово някъде след Околовръстния път.
    От Карлово за София беше същата история. Калкулирането на маршрута до София, което пуснах близо до центъра на града все още продължаваше, когато го бях напуснал.
    При необходимост от преизчисляване на маршрута (примерно защото движението беше отбито през Хисаря) това става бавно, а понякога преизчисляването се стартира неколкократно в рамките на секунди.
    Този уикенд имах подобни преживявания в района след/преди отбивката от Подбалканския за Душанци.

    На няколко пъти ми се случва след преизчисляване на маршрута той да изчезне от картата за известно време.
    Ние не сме неутрални!

    Коментар


    • #17
      До: OFRM 4.80 за MapSource

      Първоначално публикуван от Sibirski Преглед на мнение
      В самият прибор ги исключваш, щом те дразнят! Или когато я вкарваш через Мапсорз!
      Какво значи пробор? Как да ги изключа от прибора?

      Коментар


      • #18
        До: OFRM 4.80 за MapSource

        RFM!

        Коментар


        • #19
          До: OFRM 4.80 за MapSource

          Първоначално публикуван от Sibirski Преглед на мнение
          RFM!
          Факинг мануалите съм ги чел. Говорех за мапсорса. Рових 3 дена и не намерих опция да се изключват изолиниите.
          С нуви 860Т съм и там няма такава опция.
          Така че сподели ако обичаш в прав текст как ти правиш това? Ако желаеш естествено...

          Коментар


          • #20
            До: OFRM 4.80 за MapSource

            Веднага колега. В Мапсорз маркираш карта, отляво както на снимка маркираш тези 5 файла и ги триеш, после качваш чиста карта в прибор.
            Прикачени файлове

            Коментар


            • #21
              До: OFRM 4.80 за MapSource

              Ще има ли и 4.90 за MapSource ?

              Коментар


              • #22
                До: OFRM 4.80 за MapSource

                Ще има версия 4.90 и за стария картов продукт ОФРМ България, като вероятно тя ще излезе през м.август.
                OFRM Team
                Отдел за Борба с Организираните Клиенти

                Коментар


                • #23
                  До: OFRM 4.90 за MapSource

                  Има ли развитие по въпроса "OFRM 4.90 за MapSource" ? Сега ползвам 4.80 и съответно не мога да се ориентирам грешките които виждам спрямо лога си дали са оправени в 4.90. Примерно отбивката за с.Топола (м/у Каварна и Балчик) Давайте да я оправяме, че сега пускам фиксове и чертая само в опенстреетмап.

                  Коментар


                  • #24
                    До: OFRM 4.80 за MapSource

                    http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=45906
                    OFRM Team
                    Отдел за Борба с Организираните Клиенти

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X