До: OFRM 4.80 за MapSource
Честно казано, не съм във възторг от тази версия на картата. На 60CSX рутирането работи много тегаво.
Примерно, при тръгване от София за Карлово пуснах да ме навигира някъде около Феята, а калкулирането на маршрута продължи мъчително дълго - беше готово някъде след Околовръстния път.
От Карлово за София беше същата история. Калкулирането на маршрута до София, което пуснах близо до центъра на града все още продължаваше, когато го бях напуснал.
При необходимост от преизчисляване на маршрута (примерно защото движението беше отбито през Хисаря) това става бавно, а понякога преизчисляването се стартира неколкократно в рамките на секунди.
Този уикенд имах подобни преживявания в района след/преди отбивката от Подбалканския за Душанци.
На няколко пъти ми се случва след преизчисляване на маршрута той да изчезне от картата за известно време.
Честно казано, не съм във възторг от тази версия на картата. На 60CSX рутирането работи много тегаво.
Примерно, при тръгване от София за Карлово пуснах да ме навигира някъде около Феята, а калкулирането на маршрута продължи мъчително дълго - беше готово някъде след Околовръстния път.
От Карлово за София беше същата история. Калкулирането на маршрута до София, което пуснах близо до центъра на града все още продължаваше, когато го бях напуснал.
При необходимост от преизчисляване на маршрута (примерно защото движението беше отбито през Хисаря) това става бавно, а понякога преизчисляването се стартира неколкократно в рамките на секунди.
Този уикенд имах подобни преживявания в района след/преди отбивката от Подбалканския за Душанци.
На няколко пъти ми се случва след преизчисляване на маршрута той да изчезне от картата за известно време.
Коментар