Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ОФРМ България 4.70 и MapSource

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • ОФРМ България 4.70 и MapSource

    Имам ГПС с предварително качена ОФРМ България 4.70. Искам да "кача" картата и в МапСорс. Как става това?

  • #2
    До: ОФРМ България 4.70 и MapSource

    Теглиш е от тук и е инсталираш на Мапсорса.

    http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=45906
    ПОВЕЧЕ ОРЪЖИЕ, ПО-МАЛКО ПРЕСТЪПНОСТ !

    ( John R. Lott, Jr.)

    Коментар


    • #3
      До: ОФРМ България 4.70 и MapSource

      Първоначално публикуван от tomovvd Преглед на мнение
      Теглиш е от тук и е инсталираш на Мапсорса.

      http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=45906
      Инсталирах екзе-то, но при стартиране на Мапсорс-а (версия 6.15.3) ми казва че картата е заключена. В прозореца има бутон "отключи карта", но когато дам на него ме праща в Map product manager където има възможност само за "Online ulock". От форума прочетох, че "отключването" става чрез "Utilities -> UnlockMaps" но в тази версия (последната в сайта на гармин) няма подобна възможност.

      Коментар


      • #4
        До: ОФРМ България 4.70 и MapSource

        Първоначално публикуван от achird Преглед на мнение
        Инсталирах екзе-то, но при стартиране на Мапсорс-а (версия 6.15.3) ми казва че картата е заключена. В прозореца има бутон "отключи карта", но когато дам на него ме праща в Map product manager където има възможност само за "Online ulock". От форума прочетох, че "отключването" става чрез "Utilities -> UnlockMaps" но в тази версия (последната в сайта на гармин) няма подобна възможност.
        До "Online Unlock" има и друго меню с име "Unlock regions".Като кликнеш там трябва да се вижда името на картата, която искаш да отключиш.Кликаш два пъти върху името и ще се появи поле в което можеш да вкараш кода.
        Успех!!!
        Garmin Nuvi 860 T

        Коментар


        • #5
          До: ОФРМ България 4.70 и MapSource

          Първоначално публикуван от barir Преглед на мнение
          До "Online Unlock" има и друго меню с име "Unlock regions".Като кликнеш там трябва да се вижда името на картата, която искаш да отключиш.Кликаш два пъти върху името и ще се появи поле в което можеш да вкараш кода.
          Успех!!!
          Да, но я няма там

          P.С. Инсталирах и мапсорс и картата и на двата компютъра у дома (с ХР и Виста) и резултата е еднакъв. Очевидно някъде бъркам.
          Последно редактирано от achird; 28-02-09, 18:55.

          Коментар


          • #6
            До: ОФРМ България 4.70 и MapSource

            Първоначално публикуван от achird Преглед на мнение
            Да, но я няма там

            P.С. Инсталирах и мапсорс и картата и на двата компютъра у дома (с ХР и Виста) и резултата е еднакъв. Очевидно някъде бъркам.
            А картата виждали се? Трябва да маркираш цялата карта с мишката и тогава да пробваш отново.
            Garmin Nuvi 860 T

            Коментар


            • #7
              До: ОФРМ България 4.70 и MapSource

              Първоначално публикуван от barir Преглед на мнение
              А картата виждали се? Трябва да маркираш цялата карта с мишката и тогава да пробваш отново.
              Картата се вижда в "Map product information", но в "Unlock regions" я няма (там табличката е празна). Многократно пробвах да я маркирам и да превключвам прозорците, но ефекта си е същият.

              Коментар


              • #8
                До: ОФРМ България 4.70 и MapSource

                В "Unlock regions" ще се появи, когато въведеш правилния код (в кода е криптиран вида на картата).
                Кода за твоето устройство ще ти изпратят след като пратиш ID-то на устройството на имейл karta (at) offroad-bulgaria (dot) com.
                Въведи си кода в "Utilities" -> "Manage Map Products" -> "Unlock regions" -> "Add..." и ще стане.
                Животът се мери не с броя вдишвания, а с моментите които спират дъха
                GARMIN nuviCam LMT, GARMIN nuvi 200

                Коментар


                • #9
                  До: ОФРМ България 4.70 и MapSource

                  Имах абсолютно същият проблем.В MapSource ми излизаше че картата не е инсталирана и не се отключва по никакъв начин.След известни запитвания се оказа,че съм инсталирал новата версия която не подържа работа с MapSource .Получих следният мейл.

                  На този етап карта ОФРМ Геотрейд не поддържа инсталация на PC и работа в MapSource.

                  Ако желаете да използвате картата на Вашия компютър и имате инсталирана програмата MapSource, можете да свалите и инсталирате стария вариант на картата (ОФРМ България) от следния линк:

                  http://htftp.offroad-bulgaria.com/sabin/map/2008.09.30-CDVersia/



                  Не качвайте тази карта през MapSource на Вашето устройствоили SD карта!
                  Освен че няма да работи, ще изтриете работещото копие което е записано там!

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X