Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблем с търсене на някои улици?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Проблем с търсене на някои улици?

    Здравейте, скоро си купих гармин нуви 255 и му сложихме с един приятел карта на БГ версия 4.7 но имам проблеми с откриването на много улици в русе, като гледам картата ги има но като му дам маршрут и въведа държава, град и тръгна да пиша улицата ми открива нчкакви съвсем различни, пробвайте с ЖК Дружба в Русе. Имах същите проблеми с адреси във Барна и Свети Влас.

  • #2
    До: Проблем с търсене на някои улици? GARMIN NUVI 255

    Не знаех , че ЖК Дружба е улица? Или нещо не съм разбрал?
    Прикачени файлове

    Коментар


    • #3
      До: Проблем с търсене на някои улици? GARMIN NUVI 255

      Дружба е ЖК, но проблема ми е, че търся улица Стоян Михайловски, която се намира в Дружба 3, а с търсаяката на Гармина не мога да намея нито дружба, нито С. Михайловски, като започна да пиша Дружба и ми излиза след Дру... автоматично " Друмев " и това е единствената опция, а като тръгна да пиша С. Михайловски ми излиза след Стян... две опций едната е Стоян Заимов , а другата Стоянов, подобни проблеми за още доста улици, не ми дава да ги доизпиша или казва яе не съществуват ?!

      Коментар


      • #4
        До: Проблем с търсене на някои улици? GARMIN NUVI 255

        Кварталите се търсят в "Интересни места > Име(по букви)" , а не по "Адрес". Възможно е улиците да ги няма въведени за търсене. С този въпрос на е-мейла на подръжката.

        П.П. Изобщо не виждам да има на картата такава улица в този квартал. Явно ще трябва да почакаш някоя следваща версия на картата.
        Последно редактирано от milstan; 07-01-09, 18:24.

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X