Обява

Свий
Няма добавени обяви.

4.70 Cyr на Nuvi 200

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • 4.70 Cyr на Nuvi 200

    Привет. От около година използвам OFRM картата, като днес направих ъпдейт към 4.7 (от 4.6).

    Общо взето, чак сега разбрах, че имало няколко версии картата, и явно тази която съм имал инсталирана при закупуване на GPS-a, е LAT версията. (линка за 4.7 ъпдейта които получих и инсталирах, вероятно също е за LAT версия, тъй, като проблема който имам е все още на лице, а именно

    Не мога да търся на кирилица! Ако превключа на латиница, намирам градове и адреси, но е адски неудобно. На кирилица като търся - нищо не намирам. Затова и подозирам, че имам неправилна версия на картата.

    До колкото прочетох по разни сайтове, Nuvi 200 поддържа перфектно кирилица, та трябва да мога да използвам кирилския вариянт на ОФРМ.

    Моля за помощ, как да се сдобия с него?

  • #2
    До: 4.70 Cyr на Nuvi 200

    Ако си получил само един линк (най-вероятно към exe файл), значи си със стария вариант - OFRM Bulgaria. Тази карта се прави само на латиница.
    За да ползваш кирилица ще трябва да си купиш OFRM Geotrade. Този вариант също така има няколко съществени предимства спрямо стария.
    Животът се мери не с броя вдишвания, а с моментите които спират дъха
    GARMIN nuviCam LMT, GARMIN nuvi 200

    Коментар

    Активност за темата

    Свий

    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

    Зареждам...
    X