Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ОФРМ Геотрейд 4.70ML или 4.70LAT ???

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • ОФРМ Геотрейд 4.70ML или 4.70LAT ???

    Здравейте съфорумници!

    Имам нужда от съвет:

    Имам Нокиа с Гармин Мобайл ХТ, на клавиатурата на която мога да пиша само на латински. Взех си ОФРМ Геотрейд 4.70 картата, която до момента е супер, но видях, че е версия 4.70ML.

    Прочетох, че 4.70ML има търсене на БГ и на ЛАТ и поради тази причина търсенето става 2 пъти по-бавно.
    Та, въпроса ми е: в моя случай дали ще е по-удачно да ползвам 4.70LAT?

    Благодаря на всички, кито ще се включат!
    Поздрави!

  • #2
    До: ОФРМ Геотрейд 4.70ML или 4.70LAT ???

    Върпос на избор. Изчакай следващата версия и пробвай. При мен голяма разлика в скоростта на търсене няма (Гармин Нуви и Колорадо), но малко трудно налучквам някой названия изписани на латиница.

    Коментар


    • #3
      До: ОФРМ Геотрейд 4.70ML или 4.70LAT ???

      Аз бих ползвал само латинската, дори и да не е по-бърза .
      Тя би трябвало поне да е по-малка .
      Животът се мери не с броя вдишвания, а с моментите които спират дъха
      GARMIN nuviCam LMT, GARMIN nuvi 200

      Коментар


      • #4
        До: ОФРМ Геотрейд 4.70ML или 4.70LAT ???

        А според вас дали ще мога да изтегля и двете версии и да пробвам?

        Коментар


        • #5
          До: ОФРМ Геотрейд 4.70ML или 4.70LAT ???

          Всеки потребител, закупил и регистрирал карта ОФРМ Геотрейд има на разположение всички варианти на картата и може свободно да избира кой от тях да използва. В самото устройство не може да присъства повече от един вариант, тъй като в противен случай се получава конфликт и устройството не работи коректно.
          OFRM Team
          Отдел за Борба с Организираните Клиенти

          Коментар


          • #6
            До: ОФРМ Геотрейд 4.70ML или 4.70LAT ???

            Първоначално публикуван от jorjino Преглед на мнение
            Здравейте съфорумници!

            Имам нужда от съвет:

            Имам Нокиа с Гармин Мобайл ХТ, на клавиатурата на която мога да пиша само на латински. Взех си ОФРМ Геотрейд 4.70 картата, която до момента е супер, но видях, че е версия 4.70ML.

            Прочетох, че 4.70ML има търсене на БГ и на ЛАТ и поради тази причина търсенето става 2 пъти по-бавно.
            Та, въпроса ми е: в моя случай дали ще е по-удачно да ползвам 4.70LAT?

            Благодаря на всички, кито ще се включат!
            Поздрави!
            След като си регистрираш картата, изпращайки на посочения мейл всичките си данни, ще получиш обратно мейл съдържащ всички карти.

            За НОКИА и Mobile XT си изтегли картата която е само на латиница. Няма да имаш никакви проблеми работи идеално. От другата няма смисъл, тъй като самия MobileXT не поддържа все още търсене с българската азбука
            Car device: Garmin Nuvi 760
            Paragliding device: Garmin 76 CSx
            Mobile device: Nokia E66 + Garmin Mobile XT

            Коментар


            • #7
              До: ОФРМ Геотрейд 4.70ML или 4.70LAT ???

              Може би не точното място, но виждам, че въпросът ми може да се зададе и тук

              имам Нуви 200 и съм инсталирал OFRM Geotrade v4.70 CYR - отлично!!

              обаче виждам OFRM Geotrade TOPO v4.70 CYR - това подходящо ли е на Нувито?

              При положение, че ползвам и една прозрачна карта БгТопо 20м, ще има ли идея да инсталирам OFRM Geotrade TOPO v4.70 CYR и да махна другото Топо?

              Евентуално мога ли да помоля за някой скрийшот, направен от OFRM Geotrade TOPO v4.70 CYR ?

              Благодаря предварително

              Коментар


              • #8
                Re: ОФРМ Геотрейд 4.70ML или 4.70LAT ???

                Ето с Нуви 205
                Прикачени файлове

                Коментар


                • #9
                  До: ОФРМ Геотрейд 4.70ML или 4.70LAT ???

                  Благодаря за експресния отговор

                  но кое е топографската информация?

                  ако е означението " широколистна гора", например, това го има и в OFRM Geotrade v4.70 CYR

                  от приложените шотове виждам само перфектния изглед на 3Д, което при мен го няма - Нуви200 - и нищо различно

                  Топографската информация не е ли свързана с линии за еднаква надморска височина, и други такива?

                  Или аз нещо съм в заблуждение...

                  Нямам място в устройството, за да кача и да видя, а пък съм на много бавно РС, и картрийдъра ми е у дома и затова реших да питам, преди да почна

                  Благодаря.

                  Коментар


                  • #10
                    До: ОФРМ Геотрейд 4.70ML или 4.70LAT ???

                    Първоначално публикуван от Kayso Преглед на мнение
                    За НОКИА и Mobile XT си изтегли картата която е само на латиница. Няма да имаш никакви проблеми работи идеално. От другата няма смисъл, тъй като самия MobileXT не поддържа все още търсене с българската азбука
                    Когато е на руско меню си търси на кирилица. В режим карта имената на улиците излизаха на кирилица , но в режим навигация май бяха на маймунки. Иначе търсенето на кирилица работи.

                    Коментар


                    • #11
                      До: ОФРМ Геотрейд 4.70ML или 4.70LAT ???

                      Топографска карта на Nuvi 200 и да сложиш, полза никаква. Моделите на Нуви, които работят с топографски, до колкото съм запознат аз карти са: 205, 215, 255, 265, 765, 860 и 5000.

                      Така че, стой си с тази с която си в момента, за твоето устройство, тя е най-добрия избор.

                      Иначе топографската карта се вижда точно както географска карта в атласа. Планините са в по тъмно кафяво мисля че беше, на с кръгове около тях за надморската височина и тн. Точно както 3D географска карта

                      Първоначално публикуван от milstan Преглед на мнение
                      Когато е на руско меню си търси на кирилица. В режим карта имената на улиците излизаха на кирилица , но в режим навигация май бяха на маймунки. Иначе търсенето на кирилица работи.
                      Интересно. При мен като го пусна на руски с CYR картата, нищо не мога да намеря. Изобщо не ми намира нито имена на улици нито нищо.
                      Последно редактирано от Kayso; 27-11-08, 14:12.
                      Car device: Garmin Nuvi 760
                      Paragliding device: Garmin 76 CSx
                      Mobile device: Nokia E66 + Garmin Mobile XT

                      Коментар


                      • #12
                        До: ОФРМ Геотрейд 4.70ML или 4.70LAT ???

                        Благодаря.
                        сега прочетох това

                        http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...9&postcount=77
                        оставам си с изолиниите

                        Успех!!

                        Коментар


                        • #13
                          До: ОФРМ Геотрейд 4.70ML или 4.70LAT ???

                          Първоначално публикуван от Kayso Преглед на мнение
                          Интересно. При мен като го пусна на руски с CYR картата, нищо не мога да намеря. Изобщо не ми намира нито имена на улици нито нищо.
                          Нокиа Е51:
                          Прикачени файлове

                          Коментар


                          • #14
                            До: ОФРМ Геотрейд 4.70ML или 4.70LAT ???

                            Първоначално публикуван от milstan Преглед на мнение
                            Нокиа Е51:
                            Като се прибера довечера, го мятам пак. Явно при мене е проблема някъде Мерси за шотовете !!!
                            Car device: Garmin Nuvi 760
                            Paragliding device: Garmin 76 CSx
                            Mobile device: Nokia E66 + Garmin Mobile XT

                            Коментар


                            • #15
                              До: ОФРМ Геотрейд 4.70ML или 4.70LAT ???

                              На един приятел приятеля разправя че на съседа на жената колежката с нюви 200 си е сложила последният софтуер с WebUpdater и топо картата започнала да се показва с релеф?!?!? Ако искаш тествай, ако е така ще е много яко!!!

                              Първоначално публикуван от Veni1 Преглед на мнение
                              Благодаря.
                              сега прочетох това

                              http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...9&postcount=77
                              оставам си с изолиниите

                              Успех!!

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X