Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Искам да закупя ОФРМ Геотрейд 4.70

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Искам да закупя ОФРМ Геотрейд 4.70

    Благодаря ви за информацията. Разбрах, че купя ли си картата и я сложа в слота на Гармин всичко тръгва автоматично. То било лесно.

    Коментар


    • #17
      До: Искам да закупя ОФРМ Геотрейд 4.70

      Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
      За SD ли става въпрос или за микроSD. Легенда има микро слот, нали?
      Точно така, MicroSD е слота, а картата била само на SD носител, поне така ми казаха там. В Германос пък ми казаха, че на MicroSD мога да я купя само със "специална поръчка" и ме натовариха с 12лв. над цената в Техномаркета .
      Картата ще е за служебно ползване само и единствено с точно определен приемник, така че предпочитам да е заключена към устройството, а не към носителя. Затова питах за CD.

      Коментар


      • #18
        До: Искам да закупя ОФРМ Геотрейд 4.70

        Първоначално публикуван от v_abozov Преглед на мнение
        Точно така, MicroSD е слота, а картата била само на SD носител, поне така ми казаха там. В Германос пък ми казаха, че на MicroSD мога да я купя само със "специална поръчка" и ме натовариха с 12лв. над цената в Техномаркета .
        Картата ще е за служебно ползване само и единствено с точно определен приемник, така че предпочитам да е заключена към устройството, а не към носителя. Затова питах за CD.

        ако това е вярно значи някой е изкарал пари от теб за сметка на разработчиците на картата,не ти ли дадоха картата в запечатана опаковка ? не е лошо да информираш Събин за това в кой точно магазин на Германос е това,все си мисля че срещу такива "продавачи"има какви мерки да се вземат.....
        ефтиното или излиза скъпо или е незаконно

        Коментар


        • #19
          До: Искам да закупя ОФРМ Геотрейд 4.70

          Първоначално публикуван от asentop Преглед на мнение
          ако това е вярно значи някой е изкарал пари от теб за сметка на разработчиците на картата,не ти ли дадоха картата в запечатана опаковка ? не е лошо да информираш Събин за това в кой точно магазин на Германос е това,все си мисля че срещу такива "продавачи"има какви мерки да се вземат.....
          Не съм им поръчал microSD, така че нищо не са изкарали от мен. Все още не съм купил карта. Останах учуден от факта, че картата е на една цена в Техномаркет, а в Германос ми искат друга.
          Въпроса е в това да купя картата на диск (ако се продава на такъв носител), а после Събин да ми даде код за отключване към устройството, с което ще се ползва. Пак да попитам - продава ли се картата на диск? Вариант е също да я купя на microSD и да ми изпратят нов .UNL файл, след като им дам UnitID на приемника.

          Коментар


          • #20
            До: Искам да закупя ОФРМ Геотрейд 4.70

            За съжаление OFRM Geotrade не се продава на диск.

            Коментар


            • #21
              До: Искам да закупя ОФРМ Геотрейд 4.70

              не разбирам какъв е проблема да я купиш на каквото ти трябва SD,просто си попаднал на некоректен продавач според мен,по нагоре са дали линкове за местата от кадето можеш да си купиш картата,просто поискай да е на носител който има преходник за необходимия ти слот,все пак не мисля че няма нужния ти вариант SD
              ефтиното или излиза скъпо или е незаконно

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X