От скоро имам NUVI 255W с качена карта OFRM BG TOPO v4.50 ML. Прави ми впечатление, че при настройка на екрана в режим 3D не показва топографския формат на терена. В другите два режима няма този проблем, но там според мен се губи част от смисъла и прдназначението на топографската карта.
На екрана на GPS-а не се виждат никакви POI точки /номера на блокове и други / независимо от тева, че детаилността на картата е настроена на максимум. Точките излизат само при опцията ,,преглед на карта''. Същия проблем го имах и на NUVI 760 но след намесата на Събин всичко се оправи.
Въпроса ми е дали има начин и при този модел GPS тези неща да се оправят.
На екрана на GPS-а не се виждат никакви POI точки /номера на блокове и други / независимо от тева, че детаилността на картата е настроена на максимум. Точките излизат само при опцията ,,преглед на карта''. Същия проблем го имах и на NUVI 760 но след намесата на Събин всичко се оправи.
Въпроса ми е дали има начин и при този модел GPS тези неща да се оправят.
Коментар