Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Въпрос за ъпдейт

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Въпрос за ъпдейт

    1.Вече съм и с двете версии на навигационната карта-гарминската 4.40 и по старата версия (без гарминския компилатор)4.50.Та питането ми е и на двете ли карти ще получавам ъпдейтите.
    2.на nuvi 760 не ми намира малките населенит места т.е.селата ако ги напиша на кирилица(за гарминската карта 4.40)Нужно ли е да ъпдейтвам самия апарат с по нов софтуер и къде става това.
    С уважение към модераторите искам да задам следния въпрос за Мнение в тема пуснато на 02.04.08г-колко време по принцип е нужно за да бъде одобрено и пуснато да се вижда.
    Поздрави: Краси Атанасов

  • #2
    До: Въпрос за ъпдейт

    Първоначално публикуван от rapttor Преглед на мнение
    .
    С уважение към модераторите искам да задам следния въпрос за Мнение в тема пуснато на 02.04.08г-колко време по принцип е нужно за да бъде одобрено и пуснато да се вижда.
    Поздрави: Краси Атанасов
    Скъпи модератори приемете моите извинения,грешката си е моя(НЕ СЪМ НАТИСНАЛ -изпрати отговор)

    Коментар


    • #3
      До: Въпрос за ъпдейт

      Първоначално публикуван от rapttor Преглед на мнение
      1.Вече съм и с двете версии на навигационната карта-гарминската 4.40 и по старата версия (без гарминския компилатор)4.50.Та питането ми е и на двете ли карти ще получавам ъпдейтите.
      2.на nuvi 760 не ми намира малките населенит места т.е.селата ако ги напиша на кирилица(за гарминската карта 4.40)Нужно ли е да ъпдейтвам самия апарат с по нов софтуер и къде става това.
      С уважение към модераторите искам да задам следния въпрос за Мнение в тема пуснато на 02.04.08г-колко време по принцип е нужно за да бъде одобрено и пуснато да се вижда.
      Поздрави: Краси Атанасов
      1. Ако сте си регистрирали и двете, вече е трябвало да получите е-мейл и за 2-те.
      2. Да, трябва да го ъпдейтнете. WebUpdater се казва софтуера и се дърпа от гарминският саит.
      OFRM Team
      Отдел за Борба с Организираните Клиенти

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X