Обява

Свий
Няма добавени обяви.

КАРТАТА МИ СЕ ОБРЪЩА НАОПАКИ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • КАРТАТА МИ СЕ ОБРЪЩА НАОПАКИ

    КАРТАТА МИ СЕ ОБРЪЩА НАОПАКИ НА ЕКРАНА И МИ Е КРАЙНО НЕУДОБНО ДА РАЗБЕРА КАКВО СЕ СЛУЧВА, НА НЯКОЙ ДРУГ ПОЛУЧАВА ЛИ МУ СЕ ПО ТОЯ НАЧИН И КАК ДА СЕ ОПРАВИ?
    Прикачени файлове

  • #2
    До: КАРТАТА МИ СЕ ОБРЪЩА НАОПАКИ

    Първоначално публикуван от engiee Преглед на мнение
    КАРТАТА МИ СЕ ОБРЪЩА НАОПАКИ НА ЕКРАНА И МИ Е КРАЙНО НЕУДОБНО ДА РАЗБЕРА КАКВО СЕ СЛУЧВА, НА НЯКОЙ ДРУГ ПОЛУЧАВА ЛИ МУ СЕ ПО ТОЯ НАЧИН И КАК ДА СЕ ОПРАВИ?
    Отиваш на настройки/карта и там имаш опций за ориентация на север или по посока на движението!
    TLC 90 1KZ-TE 2000г.
    "Социализмът приключва тогава, когато чуждите пари свършат!" - Маргарет Тачър

    Коментар


    • #3
      До: КАРТАТА МИ СЕ ОБРЪЩА НАОПАКИ

      Първоначално публикуван от engiee Преглед на мнение
      КАРТАТА МИ СЕ ОБРЪЩА НАОПАКИ НА ЕКРАНА И МИ Е КРАЙНО НЕУДОБНО ДА РАЗБЕРА КАКВО СЕ СЛУЧВА, НА НЯКОЙ ДРУГ ПОЛУЧАВА ЛИ МУ СЕ ПО ТОЯ НАЧИН И КАК ДА СЕ ОПРАВИ?
      От картинките аз не мога да разбера точно как се обръща картата, но има опция, която указва което да е винаги нагоре - посоката на движение или север на картата. Може от тази опция да идва проблема.

      Ред. Изпревариха ме

      Коментар


      • #4
        До: КАРТАТА МИ СЕ ОБРЪЩА НАОПАКИ

        Ми Видин не е долу в дясно, а горе в ляво

        Коментар


        • #5
          До: КАРТАТА МИ СЕ ОБРЪЩА НАОПАКИ

          В автоматичните навигатори има една технология - движеща се карта. Като се въртиш ти, те върти и тя. Тая функция се е включила. Някои я предпочитат. Направи квото ти казаха - иди в настройките на картата в движение, и си избери каквото ти харесва. Ако имаш опит с хартиени карти, сигурно ще ти е най-удобно да я оставиш завинаги със севера нагоре, и да остане да се върти само курсора.

          Коментар


          • #6
            До: КАРТАТА МИ СЕ ОБРЪЩА НАОПАКИ

            МЕРСИ НА ВСИЧКИ

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X