Обява

Свий
Няма добавени обяви.

"Странно" рутиране с ОФРМ 4.40 (старата не с Гармин компилатор)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • "Странно" рутиране с ОФРМ 4.40 (старата не с Гармин компилатор)

    Колеги,

    Нещо странно се случва с рутирането. Карам си аз по магистрала Тракия към София и си играя с Гармина...сложен да рутира до Дружба. Дотук добре. Давам да преизчисли пътя и опс изненада излез след 2км, давам пак да преизчисли и този път добре...давам пак...и опс айде пак излез на следващия изход. Незнам защо, но на всяко второ преизчисление се опитваше да ме изкара от магистралата. Някой сблъсквал ли се е с това?

    Слави

  • #2
    До: "Странно" рутиране с ОФРМ 4.40 (старата не с Гармин компилатор)

    Първоначално публикуван от sslavov Преглед на мнение
    Колеги,

    Нещо странно се случва с рутирането. Карам си аз по магистрала Тракия към София и си играя с Гармина...сложен да рутира до Дружба. Дотук добре. Давам да преизчисли пътя и опс изненада излез след 2км, давам пак да преизчисли и този път добре...давам пак...и опс айде пак излез на следващия изход. Незнам защо, но на всяко второ преизчисление се опитваше да ме изкара от магистралата. Някой сблъсквал ли се е с това?

    Слави
    ами колега,като му дадеш да преизчисли маршрута, уреда пиема, че пътя напред е непроходим по някаква неизвестна за него причина и те води по алтернативен маршрут.
    И така всеки път.

    Коментар


    • #3
      До: "Странно" рутиране с ОФРМ 4.40 (старата не с Гармин компилатор)

      Да не си му задал "по-кратко разстояние" 1

      Коментар


      • #4
        До: "Странно" рутиране с ОФРМ 4.40 (старата не с Гармин компилатор)

        При всяко зададено преизчисляване на мршрута, уредът търси алтернативен път!

        Коментар


        • #5
          До: "Странно" рутиране с ОФРМ 4.40 (старата не с Гармин компилатор)

          Има 2 вида преизчисление по принцип - recalculate и detour. Detour значи да го преизчисли със заобикаляне.

          В Colorado-то има само Detour, и така и си се казва. А би-трябвало да сложат и двете.

          Едва ли е от картата.
          Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

          Коментар


          • #6
            До: "Странно" рутиране с ОФРМ 4.40 (старата не с Гармин компилатор)

            Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
            Има 2 вида преизчисление по принцип - recalculate и detour. Detour значи да го преизчисли със заобикаляне.

            В Colorado-то има само Detour, и така и си се казва. А би-трябвало да сложат и двете.

            Едва ли е от картата.
            Е аз съм с Нуви 660 и там има само detour, така че това ми обяснява сега защо така се случва

            Коментар


            • #7
              До: "Странно" рутиране с ОФРМ 4.40 (старата не с Гармин компилатор)

              Т.е. не зависи от картата въобще - нова/стара ?!

              Коментар


              • #8
                До: "Странно" рутиране с ОФРМ 4.40 (старата не с Гармин компилатор)

                Първоначално публикуван от ynopum Преглед на мнение
                Т.е. не зависи от картата въобще - нова/стара ?!
                абсолютно вярно!

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X