Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Въпрос за новата версия на BGOFRM???

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Въпрос за новата версия на BGOFRM???

    Бях си закупил GARMIN NUVI 270 с BGOFRM 4.40 но е продадох защото не ми вършеше работа ,та работата беше там ,че нямаше Търсене на адрес по номерация конкретно за Пловдив ,тъй като работата ми го изисква.И за това е продадох ,защото не ми вършеше работа.В магазина уж ми казаха ,че е подробна картата ,ама не се сетих да питам дали има номерция и малко се прецаках

    Въпроса ми е ,в новата версия дали ще вкарани адресити с търсене по номерация да знам дали да си я купа и ще има ли новости за картата на Пловдив и какви ще са те ???

    Благодаря много предварително !!!

  • #2
    До: Въпрос за новата версия на BGOFRM???

    Да. В новата ще има адреси и блокове в Пловдив, Варна и Бургас. Отделно търсенето по блокове ще бъде много подобрено, защото в 4.40 е почети невъзможно да намериш блок от 1 или 2 цифри. Отделно има много подобрения и актуализации по пътната мрежа.

    Коментар


    • #3
      До: Въпрос за новата версия на BGOFRM???

      Благодаря Събине адски много ,е остава да чакам да излезе и я зимам веднага ...

      И още едно въпросче ,малко нахалствам ама моля да ме извините ,горе доло кога да е очакваме на пазара ???

      благодаря отвново

      Коментар


      • #4
        До: Въпрос за новата версия на BGOFRM???

        Супер. Очаква ли се скоро да излезе?
        Светът на Владо

        Коментар


        • #5
          До: Въпрос за новата версия на BGOFRM???

          Да. Ама зависи от много неща(работа) и каквато и дата да кажа, ще я прескоча, принципно идеята беща 15-30 януари

          Бачкаме та пушек се вдига

          Коментар


          • #6
            До: Въпрос за новата версия на BGOFRM???

            Първоначално публикуван от sabin Преглед на мнение
            Да. Ама зависи от много неща(работа) и каквато и дата да кажа, ще я прескоча, принципно идеята беща 15-30 януари

            Бачкаме та пушек се вдига
            Въпросът ми е как технически ще се осъществи ъпдейта на новата ОФРМ с новия софт? Ще изпращате нова СД флашка ли, ще теглим ъпдейт от някъде ли? Нали е заключена към самата карта?

            Коментар


            • #7
              До: Въпрос за новата версия на BGOFRM???

              Първоначално публикуван от gtsvg Преглед на мнение
              Въпросът ми е как технически ще се осъществи ъпдейта на новата ОФРМ с новия софт? Ще изпращате нова СД флашка ли, ще теглим ъпдейт от някъде ли? Нали е заключена към самата карта?
              Ще теглите уникален фаил от уникално място за всеки потребител. Ще стане бавно, за съжаление, но няма друг начин с тези пиратщини които се въртят по нет-а.

              Коментар


              • #8
                До: Въпрос за новата версия на BGOFRM???

                Първоначално публикуван от sabin Преглед на мнение
                Ще теглите уникален фаил от уникално място за всеки потребител. Ще стане бавно, за съжаление, но няма друг начин с тези пиратщини които се въртят по нет-а.
                Благодаря! Така си го и представях !

                Коментар


                • #9
                  До: Въпрос за новата версия на BGOFRM???

                  Не успявам да изтегля версия 4.40 от даденият ми линк. Може би аз не прява нещо както трябва, ако може някой да помогне.
                  Благодаря предварително.

                  Коментар


                  • #10
                    До: Въпрос за новата версия на BGOFRM???

                    Първоначално публикуван от ivailo99 Преглед на мнение
                    Не успявам да изтегля версия 4.40 от даденият ми линк. Може би аз не прява нещо както трябва, ако може някой да помогне.
                    Благодаря предварително.
                    Ами нали си си я купил! Защо ти е да я сваляш?!...
                    В неделя сутринта дадох на Събин линкове към сума ти форуми, откъдето я свалят от нашия форум/разбирай и кракват/, включтелно и китайски!!!
                    По мое предложение и негова заинтересованост е махнал линка!

                    Коментар


                    • #11
                      До: Въпрос за новата версия на BGOFRM???

                      Може ли някои да каже, дали се предвижда в новатая версия да има карти на курортните комплекси по морето ?

                      Коментар


                      • #12
                        До: Въпрос за новата версия на BGOFRM???

                        .. то там всичко се мени от година на година.
                        Ще трябва да има версия "Лято 07", после "Лято 08", хаха..
                        А и улиците там половината са с бариери, или се затварят от който си иска, когато си иска.

                        Коментар


                        • #13
                          До: Въпрос за новата версия на BGOFRM???

                          Ако има поне централните улици и хотелите, ще бъде голямо улеснение. Но наистина хотелите никнат като гъби.

                          Коментар


                          • #14
                            До: Въпрос за новата версия на BGOFRM???

                            В тази версия няма да има курортите, ще ги има в следващата - май-юни месец.

                            Коментар


                            • #15
                              До: Въпрос за новата версия на BGOFRM???

                              Първоначално публикуван от sabin Преглед на мнение
                              В тази версия няма да има курортите, ще ги има в следващата - май-юни месец.
                              А кога ще излезе ъпдейтът щом следващият ще е май-юни?

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X