Имам GPS Nuvi 660 от около 1 година. Зареден е фабрично с City Navigator NT9 и отделно е качена OFRM ver.4.40 (в устройството, не в картата).
Досега работеше перфектно. От 1 седмица показва следния проблем:
При включена карта ОFRM и изключена CNavigator ми е невъзможно да задам адрес. Where to.......Address....Bulgaria..... тук излиза още веднъж празно поле горе и spell county под него.....spell city....... след което дава единствена възможност Lopushnya ?!? Никакви български градове, да не говорим за адреси.
Същия проблем е когато искам да задам пресечка (intersection).
Ако поискам навигация до предварително качен и запомнен адрес (favourite) няма проблем.
В момента в който изключа OFRM и включа City Navigator също нямам проблем със задаване на адрес в България (например в София).
Горният проблем възникна след като пътувах до Австрия. При влизането си в България отново включих българската карта (и изключих CityNavigator). Българската карта се вижда, навигацията ме води и всичко работи коректно, с изключение на търсенето на адреси.
Моля за помощ.
Досега работеше перфектно. От 1 седмица показва следния проблем:
При включена карта ОFRM и изключена CNavigator ми е невъзможно да задам адрес. Where to.......Address....Bulgaria..... тук излиза още веднъж празно поле горе и spell county под него.....spell city....... след което дава единствена възможност Lopushnya ?!? Никакви български градове, да не говорим за адреси.
Същия проблем е когато искам да задам пресечка (intersection).
Ако поискам навигация до предварително качен и запомнен адрес (favourite) няма проблем.
В момента в който изключа OFRM и включа City Navigator също нямам проблем със задаване на адрес в България (например в София).
Горният проблем възникна след като пътувах до Австрия. При влизането си в България отново включих българската карта (и изключих CityNavigator). Българската карта се вижда, навигацията ме води и всичко работи коректно, с изключение на търсенето на адреси.
Моля за помощ.
Коментар