Обява

Свий
Няма добавени обяви.

garmin xt mobile symbian

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • garmin xt mobile symbian

    Здравейте , нов съм в тия форуми и бих доволен ако някой ми отговори на моите въпроси.
    Виждам че Гармин са пуснали мобиле xt която програма работи на symbian 9.1.
    Искам да попитам дали някой знае или вече е пробвал offraod на такав телефон и дали очакваната карта v5.0 ще има съвмвстимост на Noka n82 n95 защото само те имат вграден GPS.
    Аз лично сам виждал garmin xt инсталиран на нокиа 6110 как работи но не знам как ще е с картата OFRM и дали ще подържа рутиране по адреси или не.

  • #2
    До: garmin xt mobile symbian

    Да работи много добре на нокия н73 с карта кингстън.Даже в момента го полвзвам с ОФРМ 4.40 даже има гласова навигация на български, само дето в картата на го няма град Хасково
    Ники

    Коментар


    • #3
      До: garmin xt mobile symbian

      Няма да може да ползваш нито една "екстра" от ТОПО картата, ще работи като сегашната.

      Коментар


      • #4
        До: garmin xt mobile symbian

        Какво значи няма да можеш да ползваш нито една екстра? какво разбираш под екстри?

        Коментар


        • #5
          До: garmin xt mobile symbian

          Топо картата има вградена информация за надморската височина на цяла България. При 60-та серия на гармин(примерно) може да ти нарисува профил колко ще катериш, когато си направиш маршрут. Също където и да посочиш в картата, получаваш информация за надморската височина. В твоят ГПС това няма да работи, т.е. картата ще си работи като нормална карта, но по бавно, заради големината на топото(топото е над 10 пъти по голяма като обем)

          Коментар


          • #6
            До: garmin xt mobile symbian

            Но все пак ще можеш да използваш основното предназначение на картата- т.е. навигация. Мен профил на маршрута не ме интересува например. Искам да ми дава точна информация как да стигна от т.А до т. Б и заобикалящите ме 'интересни обекти'. На прав път ли съм или се бъркам?

            Коментар


            • #7
              До: garmin xt mobile symbian

              Първоначално публикуван от borislavvs Преглед на мнение
              Здравейте , нов съм в тия форуми и бих доволен ако някой ми отговори на моите въпроси.
              Виждам че Гармин са пуснали мобиле xt която програма работи на symbian 9.1.
              Искам да попитам дали някой знае или вече е пробвал offraod на такав телефон и дали очакваната карта v5.0 ще има съвмвстимост на Noka n82 n95 защото само те имат вграден GPS.
              Аз лично сам виждал garmin xt инсталиран на нокиа 6110 как работи но не знам как ще е с картата OFRM и дали ще подържа рутиране по адреси или не.

              На телефони с свободна рам 32 МБ работи добре, на 5500 е бавна и се губи гласа, чувал съм същото и за е50

              Коментар


              • #8
                До: garmin xt mobile symbian

                Първоначално публикуван от infineon Преглед на мнение
                Да работи много добре на нокия н73 с карта кингстън.Даже в момента го полвзвам с ОФРМ 4.40 даже има гласова навигация на български, само дето в картата на го няма град Хасково
                а тая програма която я ползваш със н73 може ли да ми я пратиш и на мен

                Коментар


                • #9
                  До: garmin xt mobile symbian

                  Първоначално публикуван от nalis Преглед на мнение
                  а тая програма която я ползваш със н73 може ли да ми я пратиш и на мен

                  От тук може да се свали последната версия на програмата .
                  Успех!

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X