До: Заедно да направим картата още по точна
Във Варна направиха кръгово до гарата(43.19841868534828,27.91450023651123). Гледам и на гугъл го няма още но там снимките са много стари. Мойто нюви не успях да му подкарам записа на трак иначе щях да ви пратя.
Гледайте да вкарате всички градове в България защото картата иначе е несериозна, комична и на нея не може да се разчита. Все пак това е навигационна карта а не офроад. В Събота реших да ходя от Варна до Тутракан и на няколко пъти ми идеше да изхвърля гпс-а от прозореца. В Дулово ме вкара в един обор на едно текезесе казвайки ми че от там е пътя за Тутракан, а в силистра ме прекара през центара на пазара. Чуствах се много странно карайки между сергиите с портокали и банани В България има 250 града и всичките трябва да присъстват. Мисля че това трябва да е приоритет номер 1. Не мосля че е кой знай какъв труд а и все пак тая карта струва пари.
Във Варна направиха кръгово до гарата(43.19841868534828,27.91450023651123). Гледам и на гугъл го няма още но там снимките са много стари. Мойто нюви не успях да му подкарам записа на трак иначе щях да ви пратя.
Гледайте да вкарате всички градове в България защото картата иначе е несериозна, комична и на нея не може да се разчита. Все пак това е навигационна карта а не офроад. В Събота реших да ходя от Варна до Тутракан и на няколко пъти ми идеше да изхвърля гпс-а от прозореца. В Дулово ме вкара в един обор на едно текезесе казвайки ми че от там е пътя за Тутракан, а в силистра ме прекара през центара на пазара. Чуствах се много странно карайки между сергиите с портокали и банани В България има 250 града и всичките трябва да присъстват. Мисля че това трябва да е приоритет номер 1. Не мосля че е кой знай какъв труд а и все пак тая карта струва пари.
Коментар