Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Излезе версия 2016 Q3 на карта OFRM Geotrade

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Излезе версия 2016 Q3 на карта OFRM Geotrade

    Уважаеми потребители и драги приятели,

    Версия 2016 Q3 на карта OFRM Geotrade вече е достъпна за сваляне от нашия уебсайт www.karta.bg за всички регистрирани потребители с активен абонамент за обновления. Информация за новостите можете да намерите в новината в сайта, както и в информационната тема във форума.

    За да свалите картата, моля посетете сайта и влезте в своя потребителски профил от "Вход" в горния десен ъгъл на страницата, след което кликнете върху бутона "Свали/Download", намиращ се в секция "Моите лицензи" на страница "Поддръжка" и следвайте приложените инструкции.

    Поздрави,
    OFRM Team
    Отдел за Борба с Организираните Клиенти

  • #2
    От: Излезе версия 2016 Q3 на карта OFRM Geotrade

    Здравейте,

    Благодаря за информацията относно новата версия! Вече актуализирах моето nuvi 3590LMT.

    Имам един въпрос относно показването на актуалната версия на картата, инсталирана в уреда, която сайтът karta.bg показва.
    От 2015Q4 сайтът винаги ми показва, че версията е актуална, а именно 2015Q4, а вече уредът е с 2016Q3.
    В същото време успявам да актуализирам чрез GARMIN Communication Plugin, но актуалната версия според сайта остава 2015Q4.
    Проблемът при мен ли е само или е повсеместен?

    Предварително благодаря!

    Коментар


    • #3
      От: Излезе версия 2016 Q3 на карта OFRM Geotrade

      Изглежда за част от лицензите сайтът не актуализира коректно информацията за последната свалена версия. Това не се отразява на работата на картата в уреда, но ще се постараем да открием причината за проблема и да я отстраним. Моля, бихте ли изпратили имейл на адреса по поддръжка на картата ( info маймунка karta точка bg ), за да намерим Вашия лиценз и да направим проверка по случая? Благодарим Ви предварително!
      OFRM Team
      Отдел за Борба с Организираните Клиенти

      Коментар


      • #4
        От: Излезе версия 2016 Q3 на карта OFRM Geotrade

        При мен започна самоволно рестартиране, при опит да задам точка от "последно посетени" или как беше там... Пуснал съм съобщение през формата на karta.bg
        Качих по-лекия вариант TOPO LT CYR и си тръгна.
        Последно редактирано от OFRM_Team; 18-10-16, 09:46.
        LZ1AIV

        Коментар


        • #5
          От: Излезе версия 2016 Q3 на карта OFRM Geotrade

          asenv,
          Това е известен проблем за моделите nuvi. Препорчително е преди актуализация на която и да е карта, да се изтрива съдържанието на списъка с последно търсени дестинации.

          Коментар


          • #6
            От: Излезе версия 2016 Q3 на карта OFRM Geotrade

            Сега, като ми се случи, се сетих, че съм го прочел някога. Благодаря!
            LZ1AIV

            Коментар


            • #7
              От: Излезе версия 2016 Q3 на карта OFRM Geotrade

              Временно няма достъп до сайта karta.bg (вероятно поради технически проблем при интернет доставчика). Молим да ни извините за причиненото неудобство!

              Актуализация: Сайтът вече е достъпен.
              Последно редактирано от OFRM_Team; 18-10-16, 10:34.
              OFRM Team
              Отдел за Борба с Организираните Клиенти

              Коментар


              • #8
                От: Излезе версия 2016 Q3 на карта OFRM Geotrade

                Първоначално публикуван от wscientist Преглед на мнение
                Здравейте,

                Благодаря за информацията относно новата версия! Вече актуализирах моето nuvi 3590LMT.

                Имам един въпрос относно показването на актуалната версия на картата, инсталирана в уреда, която сайтът karta.bg показва.
                От 2015Q4 сайтът винаги ми показва, че версията е актуална, а именно 2015Q4, а вече уредът е с 2016Q3.
                В същото време успявам да актуализирам чрез GARMIN Communication Plugin, но актуалната версия според сайта остава 2015Q4.
                Проблемът при мен ли е само или е повсеместен?

                Предварително благодаря!
                И аз имам същия проблем.Имам три навигации и при трите е така.

                Коментар


                • #9
                  От: Излезе версия 2016 Q3 на карта OFRM Geotrade

                  Имам проблем с актуализацията на картата. Повече инфо на мейла (инфо@картаточкабг).
                  “When you see the tree you’re about to hit it’s called understeer. When you can only hear and feel it it’s oversteer.”
                  Walter Rohrl
                  GSM: нула, три осмици, две двойки, девет, пет, девет, две.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Излезе версия 2016 Q3 на карта OFRM Geotrade

                    Преди 1-2 часа си актуализирах картите и всичко мина успешно при мен.

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X