Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Коледни отстъпки от KARTA.BG!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Коледни отстъпки от KARTA.BG!

    За предстоящите коледни и новогодишни празници от KARTA.BG имаме удоволствието да Ви предложим специални празнични отстъпки, за да зарадвате Вас самите или Ваш близък човек с нова карта OFRM, абонамент за обновления или с артикул от богатата продуктова гама на GARMIN!



    ПРОМОЦИЯ! До 10.01.2016 включително можете да закупувате картови продукти OFRM и абонаменти за обновления от Вашия потребителски профил в www.karta.bg с празнична отстъпка от 20%, както и продукти на GARMIN от нашия електронен магазин shop.karta.bg с празнична отстъпка от 10% !

    За да се възползвате от промоцията е необходимо да активирате приложения по-долу код за отстъпка в предвиденото за него поле при покупка в нашия уебсайт/електронен магазин.

    Kод за празнична отстъпка (валиден до 10.01.2016 включително): KOLEDA2015


    Сайнед EООД Ви пожелава весели коледни и новогодишни празници, както и много здраве, радост и успехи през новата 2016 година!
    Прикачени файлове
    Последно редактирано от OFRM_Team; 05-12-16, 12:32.
    OFRM Team
    Отдел за Борба с Организираните Клиенти

  • #2
    От: Коледни отстъпки от KARTA.BG!

    Искам да обърна внимание, че от 2015q4 City и Topo вариантите на картите, ще бъдат на различни лицензи, и който си купи едната няма да получи другата безплатно, както е досега. Препоръчвам, който иска да има и двете карти за цената на една да се възползва от промоцията възможно най-бързо защото всеки момент ще сменим с 2015q4, която е готова за дистрибуция, но поради технически проблеми възникнали от разделението още не можем да пуснем.

    Собствениците на 2015q3 и по старите карти за версия 2015q4 и занапред ще получават и двете карти както досега (без да купуват нищо повече) с допълнението, че ще могат да ги ползват заедно. След изтичане на абонамента им ще трябва да изберат една от двете ако решат да продължават абонамент. Доживотните абонаменти никога не изтичат, така че ще си останат с Топо и Сити докато е "жив" уреда, клиента и продукта.

    За Сити картата няма да има промени.

    Топо картата ще стане подобна на другите топо карти по света и от нея ще махнем следните неща:

    - блокове
    - очертания на платени зони за паркиране по градовете (сини, зелени), очертания на сгради и квартали.
    - JCV (Реалистични изгледи на кръстовищата)
    - 3D сгради
    - поддръжка на трафик (който работи ли въобще?)
    - поддръжка на заключване към пътя (експериментално)

    Ще оставим търсенето на адреси, което повечето топо карти не поддържат, но не мисля, че пречи за бързодействието на картата по някакъв начин.
    Последно редактирано от sabin; 14-12-15, 17:36.

    Коментар


    • #3
      От: Коледни отстъпки от KARTA.BG!

      Първоначално публикуван от sabin Преглед на мнение
      Искам да обърна внимание, че от 2015q4 City и Topo вариантите на картите, ще бъдат на различни лицензи, и който си купи едната няма да получи другата безплатно, както е досега. Препоръчвам, който иска да има и двете карти за цената на една да се възползва от промоцията възможно най-бързо защото всеки момент ще сменим с 2015q4, която е готова за дистрибуция, но поради технически проблеми възникнали от разделението още не можем да пуснем.

      Собствениците на 2015q3 и по старите карти за 2015q4 и занапред ще получават и двете карти както досега с допълнението, че ще могат да ги ползват заедно. След изтичане на абонамента им ще трябва да изберат една от двете ако решат да продължават.

      За Сити картата няма да има промени.

      Топо картата ще стане подобна на другите топо карти по света и от нея ще махнем следните неща:

      - блокове
      - очертания на платени зони за паркиране по градовете (сини, зелени), очертания на сгради и квартали.
      - JCV (Реалистични изгледи на кръстовищата)
      - 3D сгради
      - поддръжка на трафик (който работи ли въобще?)
      - поддръжка на заключване към пътя (експериментално)

      Ще оставим търсенето на адреси, което повечето топо карти не поддържат, но не мисля, че пречи за бързодействието на картата по някакъв начин.

      Това не е добра новина.
      Въпрсъте ми е : Имам Гармин с доживотен абонамент на ОФРМ картата. Какво ще се случи след като пуснете 2015q4 ?
      Трябва да си закупя още един абонамент ли, за да мога да имам карта за гората и за града ?
      Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
      За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

      A1+

      Коментар


      • #4
        От: Коледни отстъпки от KARTA.BG!

        Защо? Ще имате и двете карти и Топо картата ще ви работи значително по-бързо и леко! Нищо не трябва да купувате!

        Редактирах си и оригиналния пост да е още по ясно!

        Коментар


        • #5
          От: Коледни отстъпки от KARTA.BG!

          Когато вляза в сайта , за да обновя картата ми дава да си избера само единия вариант, нали така. Ако избера топо версията , тя няма да върши работа в града , а ако избера сити версията, тя няма да ми върши работа извън пътя.
          Или аз нещо не разбирам ?
          Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
          За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

          A1+

          Коментар


          • #6
            От: Коледни отстъпки от KARTA.BG!

            Първоначално публикуван от ИВАН НЕДОКЛАНОВ Преглед на мнение
            Когато вляза в сайта , за да обновя картата ми дава да си избера само единия вариант, нали така. Ако избера топо версията , тя няма да върши работа в града , а ако избера сити версията, тя няма да ми върши работа извън пътя.
            Или аз нещо не разбирам ?
            В момента е така, но това е защото версията е 2015q3. Като сменим на 2015q4 ще се появят и City и Topo и ще могат да се инсталират и двете карти, като за топо ще трябва да се сложат нови отключващи файлове *.unl и *.gma. Ако се ползва Garmin Communicator plugin би трябвало да ги качи автоматично.

            Отделно не е вярно, че ТОПО картата няма да върши работа за града. Единственото реално ограничение за града, ще е че няма блокове. Ще си има адреси и ще маршрутизира не по зле от преди.

            Коментар


            • #7
              От: Коледни отстъпки от KARTA.BG!

              Мислите ли да има нещо от рода на "CityLite" да го наречем, без очертания на сгради и квартали? Както беше преди TOPO LT, но сега и без топо елементите, да стане City LT.

              Коментар


              • #8
                От: Коледни отстъпки от KARTA.BG!

                Не, не сме мислили за подобна версия. Защо смяташ, че е необходима?

                Коментар


                • #9
                  От: Коледни отстъпки от KARTA.BG!

                  Първоначално публикуван от sabin Преглед на мнение
                  В момента е така, но това е защото версията е 2015q3. Като сменим на 2015q4 ще се появят и City и Topo и ще могат да се инсталират и двете карти, като за топо ще трябва да се сложат нови отключващи файлове *.unl и *.gma. Ако се ползва Garmin Communicator plugin би трябвало да ги качи автоматично.

                  Отделно не е вярно, че ТОПО картата няма да върши работа за града. Единственото реално ограничение за града, ще е че няма блокове. Ще си има адреси и ще маршрутизира не по зле от преди.
                  Супер, явно аз не съм разбрал добре.
                  Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
                  За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

                  A1+

                  Коментар


                  • #10
                    От: Коледни отстъпки от KARTA.BG!

                    Супер
                    Само да попитам промоцията валидна ли е и за мапсорс лиценза?
                    Защото аз възнамерявам да купя лайв тайм + мап сорс лиценз за 2 години.
                    Враг усраине

                    Коментар


                    • #11
                      От: Коледни отстъпки от KARTA.BG!

                      Да, валидна е за всички нови продукти и абонаменти.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Коледни отстъпки от KARTA.BG!

                        Първоначално публикуван от sabin Преглед на мнение
                        Не, не сме мислили за подобна версия. Защо смяташ, че е необходима?
                        При мен на Nuvi205 забелязвах забавяне в изчертаването на картата, което при TopoLT го няма и от доста време използвам само ТопоЛТ. Мисля, че същото забавяне го имаше и на Nuvi1300, но вече не си спомням, защото слагам направо TopoLT и не си правя експерименти.
                        Няма проблем, ще свикнем и на City варианта.

                        Коментар


                        • #13
                          От: Коледни отстъпки от KARTA.BG!

                          "Заръчах" лайф тайм, утре ще засиля пари по електрическото банкирване за него.
                          Един съвет, въпреки, че това не е най-подходящото място:

                          Имам изтекъл мап сорс лиценз на 2 уреда: Zumo и 60csx.
                          Има ли някакво значение на кой от двата ще удължа този лиценз?
                          Принципно много рядко ползвам мап сорс/бейс камп за обновяване на картата.
                          По-верятно е на ръчният да се наложи нещо такова.
                          Има ли някакви други ограничения за ползването му освен upload maps през софтуера само към уреда, на който е активиран лиценза?
                          Предполагам няма проблем маршрити/точки/следи да се прехвърлят от който и да било дивайс към картата?
                          Враг усраине

                          Коментар


                          • #14
                            От: Коледни отстъпки от KARTA.BG!

                            Първоначално публикуван от milstan Преглед на мнение
                            При мен на Nuvi205 забелязвах забавяне в изчертаването на картата, което при TopoLT го няма и от доста време използвам само ТопоЛТ. Мисля, че същото забавяне го имаше и на Nuvi1300, но вече не си спомням, защото слагам направо TopoLT и не си правя експерименти.
                            Няма проблем, ще свикнем и на City варианта.
                            Забавяне се получава и при 7 серия 760, 750. Картата прескача, не върви плавно и когато подминеш пресечка, след 2-3 секунди ти дава, че си я подминал, забавя се да опресни или изчертае, не знам точно какво. Факт е, че има и тема тук във форума за този проблем и не се изчисти.Пробвано е на много устройства 2 и 7 серия от старите и на вътрешна памет и на карта памет, без други инсталирани карти за да не товарят паметта.

                            Коментар


                            • #15
                              От: Коледни отстъпки от KARTA.BG!

                              Искам пак да подчертая, при мен това се получаваше само с City версията, с TOPO LT нямам никакви ядове, позицията ми е точно където трябва на картата и нямам никакво разминаване.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X