Обява

Свий
Няма добавени обяви.

От къде да си закупя карта на България Nuvi 760

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От къде да си закупя карта на България Nuvi 760

    Здравейте! Нов съм във форума и се извинявам ако има такава тема, но неможах да намеря отговор!!! Интересувам се от къде мога да си закупя карта за Nuvi 760? Вариантите който открих бяха два: единия е от сайта на garmin, а другия е от карта.бг! Кой е по добрия вариант, да си имам картата на диск или да я дръпна от сайта!Важно е и да мога да я обновявам!
    Благодаря Предварително!!!!!

  • #2
    От: От къде да си закупя карта на България Nuvi 760

    Купуваш си доживотен абонамент от карта бг и си перфектен.

    Коментар


    • #3
      От: От къде да си закупя карта на България Nuvi 760

      Първоначално публикуван от Staiko Jelev Преглед на мнение
      Здравейте! Нов съм във форума и се извинявам ако има такава тема, но неможах да намеря отговор!!! Интересувам се от къде мога да си закупя карта за Nuvi 760? Вариантите който открих бяха два: единия е от сайта на garmin, а другия е от карта.бг! Кой е по добрия вариант, да си имам картата на диск или да я дръпна от сайта!Важно е и да мога да я обновявам!
      Благодаря Предварително!!!!!
      Посетете сайта www.karta.bg и кликнете върху "Създай профил" в горния десен ъгъл, след което попълнете необходимите данни и създайте Ваш потрбителски профил. След успешно създаване, сайтът ще Ви прехвърли на страница "Поддръжка". Кликнете върху бутона "Купи картов продукт", за да видите всички предлагани разновидности на карта OFRM, а също и сравнителна таблица за разликите между тях.
      OFRM Team
      Отдел за Борба с Организираните Клиенти

      Коментар


      • #4
        От: От къде да си закупя карта на България Nuvi 760

        Благодаря за бързите отговори !!! Но да попитам още нещо: след закупуването на картата тя е само за едно устройство(разбираемо),но все пак е техника и ако се развали и си вземеш ново устройство може ли да си свалиш картата отново?

        Коментар


        • #5
          От: От къде да си закупя карта на България Nuvi 760

          Първоначално публикуван от Staiko Jelev Преглед на мнение
          Благодаря за бързите отговори !!! Но да попитам още нещо: след закупуването на картата тя е само за едно устройство(разбираемо),но все пак е техника и ако се развали и си вземеш ново устройство може ли да си свалиш картата отново?
          Лицензът за карта OFRM и абонаментът за обновления към него са обвързани с уреда, за който са закупени и не е възможно да се прехвърлят към друг уред (същото се отнася и за картите, закупени на SD носител, които не могат да се прехвърлят на друг SD носител). Изключение правят единствено гаранционно подменените от представителите на Garmin за България дефектирали уреди с вградена карта OFRM, при които след като клиента ни представи снимка от протокол за извършената гаранционна подмяна, ние изискваме от Garmin да генерират еквивалентен лиценз с остатъчния абонамент за обновления за новия уред на клиента.
          OFRM Team
          Отдел за Борба с Организираните Клиенти

          Коментар


          • #6
            Колегата да ме извини , че ще му ползвам темата. Въпроса е следния: Закупува се карта на OFRM на SD носител и има два уреда на Garmin. Може ли да се сменя тази карта и на двата уреда без да да има абонамент за обновяване?
            Последно редактирано от ISG; 16-01-15, 06:13.

            Коментар


            • #7
              От: От къде да си закупя карта на България Nuvi 760

              Първоначално публикуван от valyon Преглед на мнение
              Колегата да ме извини , че ще му ползвам темата. Въпроса е следния: Закупува се карта на OFRM на SD носител и има два уреда на Garmin. Може ли да се сменя тази карта и на двата уреда без да да има абонамент за обновяване?
              Закупената на SD носител карта OFRM може да се поставя и ползва във всеки съвместим Garmin GPS уред. Ако притежавате два или повече съвместими Garmin GPS уредa, можете да поставите и ползвате SD носителя с карта OFRM в който и да е от тях, както и да местите SD носителя от единия уред в другия по всяко време.
              OFRM Team
              Отдел за Борба с Организираните Клиенти

              Коментар


              • #8
                От: От къде да си закупя карта на България Nuvi 760

                Благодаря отново за отговорите!!! Темата може да се затваря!!!

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X