На моя Map 60 csx имам качени както Офроуд картата, така и БГ Топомапс. Основно ползвам първата, а втората държа изключена, но искам да я имам под ръка за в случай, че ми се наложи да се движа пеша из планините.
На 3 пъти ми се случи да констатирам странен проблем с OFRM - изчезват ми всички черни пътища. В смисъл, че не се виждат на екрана на GPS-а. Иначе, картата продължава да ме рутира по тях, но като спреш навигацията на дисплея изглежда като да се движиш без път.
Засега още не съм могъл да хвана кога точно възниква проблемът, но определено подозирам че има някаква връзка с това, че на ГПС-а е качена и БГ Топомапс.
Онзи ден проблемът изчезна само след като от менюто за настройка на картата включих и отново изключих БГ Топомапс.
На 3 пъти ми се случи да констатирам странен проблем с OFRM - изчезват ми всички черни пътища. В смисъл, че не се виждат на екрана на GPS-а. Иначе, картата продължава да ме рутира по тях, но като спреш навигацията на дисплея изглежда като да се движиш без път.
Засега още не съм могъл да хвана кога точно възниква проблемът, но определено подозирам че има някаква връзка с това, че на ГПС-а е качена и БГ Топомапс.
Онзи ден проблемът изчезна само след като от менюто за настройка на картата включих и отново изключих БГ Топомапс.
Коментар