Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Излезе новата версия 2012 Q3 на карта OFRM Geotrade

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    Не знам кой излъга че магистралата е пусната. Десетки коли чакат от повече от час. Натиснете снимката за да я уголемите

Име:ImageUploadedByTapatalk1342107400.831579.jpg
Прегледи:1
Размер:202.5 КБ
ID:5390835

    Коментар


    • #47
      Даже и бтв. Натиснете снимката за да я уголемите

Име:ImageUploadedByTapatalk1342107480.045416.jpg
Прегледи:1
Размер:148.0 КБ
ID:5390836

      Коментар


      • #48
        Иихуууу пуснаха ни!Натиснете снимката за да я уголемите

Име:ImageUploadedByTapatalk1342107539.136659.jpg
Прегледи:1
Размер:101.0 КБ
ID:5390837

        Коментар


        • #49
          От: Излезе новата версия 2012 Q3 на карта OFRM Geotrade

          Днес пътувах от Хасково до Русе , картата от време на време засича и неще да ми раздели екрана когато показва JCV
          Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
          За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

          A1+

          Коментар


          • #50
            От: Излезе новата версия 2012 Q3 на карта OFRM Geotrade

            На доста места е писано, че бг жцв-тата са на цял екран поради софта с който се прави картата. явно не четеш много
            Само за Европа са на половин

            Коментар


            • #51
              От: Излезе новата версия 2012 Q3 на карта OFRM Geotrade

              Сигурно и от уреда ( firmware) зависи , защото при мен са на половин екран:
              Прикачени файлове

              Коментар


              • #52
                От: Излезе новата версия 2012 Q3 на карта OFRM Geotrade

                Първоначално публикуван от milstan Преглед на мнение
                Сигурно и от уреда ( firmware) зависи , защото при мен са на половин екран:
                Има уреди с достатъчно памет, който го могат това, но не всички. CN са на половин екран главно заради това, че пестят място в паметта на устройствата. Ще го тестваме когато имаме техническа възможност да го правим и ние, но по последни данни от Гармин няма да е скоро. Обещават до края на годината, което ако съдя по реализацията на досегашните им обещания вероятно няма да стане преди средата на 2013. Иначе не съм обеден, че split screen JCV-тата са по добрият вариант - поне не навсякъде. На по завързаните кръстовища и кръговите може би, но на нормални отбивки не знам. Ще тестваме като му дойде времето. Засега нямаме избор така или иначе.

                Коментар


                • #53
                  От: Излезе новата версия 2012 Q3 на карта OFRM Geotrade

                  Обмислям да добавя в имената на бензиностанциите посоката на движение както е на английски Eastbound/westbound, защото търсенето на близки бензиностанции е доста неефективно и човек не може да разбере без да погледне на картата дали намерената бензиностанция е в неговата посока. Как обаче да ги наименуваме е въпроса??
                  Предложения?

                  Трябва да е нещо като "омв >изток", "омв посока изток" ...

                  Коментар


                  • #54
                    От: Излезе новата версия 2012 Q3 на карта OFRM Geotrade

                    Аз когато си ги правя като точки ги именувам в в зависимост от посоката Север-Юг,Изток -Запад.

                    Коментар


                    • #55
                      От: Излезе новата версия 2012 Q3 на карта OFRM Geotrade

                      А когато са североизток-югозапад пак ли? Или да се придържаме към по-опростен вариант??

                      Значи предлагаш "омв - А1 север-юг" примерно? Вкарах и името на пътя - май също е добре да го има.

                      Коментар


                      • #56
                        От: Излезе новата версия 2012 Q3 на карта OFRM Geotrade

                        Не мога да схвана ,защо трябва по конкретно описание за бензиностанциите.Когато ми се е налагало да търся конкретна винаги са ми я давали ,като описание на еди си кой километър от границата север или юг или от столицата .

                        Коментар


                        • #57
                          От: Излезе новата версия 2012 Q3 на карта OFRM Geotrade

                          Първоначално публикуван от milstan Преглед на мнение
                          Сигурно и от уреда ( firmware) зависи , защото при мен са на половин екран:
                          Ами Нуви 3490 , от това по-добре .... здраве да е .....

                          Към колегата , който ме упреква , че не чета .. не е в четенето проблема а в рекламата на продукта .. ама да не започваме спор ... разбирам , че и тази функция не работи в България

                          Първоначално публикуван от sabin Преглед на мнение
                          Обмислям да добавя в имената на бензиностанциите посоката на движение както е на английски Eastbound/westbound, защото търсенето на близки бензиностанции е доста неефективно и човек не може да разбере без да погледне на картата дали намерената бензиностанция е в неговата посока. Как обаче да ги наименуваме е въпроса??
                          Предложения?

                          Трябва да е нещо като "омв >изток", "омв посока изток" ...
                          Аз като търся бензиностанции, пред името на всяка имам стрелка , която показва посоката спрямо посоката на движение , мисля че е доста ясно
                          Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
                          За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

                          A1+

                          Коментар


                          • #58
                            От: Излезе новата версия 2012 Q3 на карта OFRM Geotrade

                            Колега, няма смисъл да спорим.
                            Обяснено е в доста теми, че нашите жцв файлове са на цял екран поради проблеми в софта.
                            милстан ги вижда, щото е с хакнато 1ххх до колко помня и явно при него става.
                            да сподели той по-подробно
                            Ако 3490 няма памет както се изказа(понеже и аз съм с такова) не ми е ясно кое ще има повече, че да ги покаже на половин екран
                            За мен е може би по-удобно защото си гледаш и картата къде движиш и гледаш снимката.
                            Така на цял ако се задържи по-дълго време и след това имаш завой, може и леко да го пропуснеш.
                            Относно бензиностанциите, те и сега ги показва примерно в коя посока са, но човек неориентиран с посоките може пак да не схване коя му е най-близката и в посоката на движение.
                            В тоя случай най-полезно е да я маркираш и да дадеш на инфо, че да видиш къде е.
                            Друго ми направи впечатление, може да е било само за даденото ОМВ.
                            Трябваше ми ОМВ в Димитровград, а аз бях в Ст.З .. просто се ориентирах,че трябва да е на около 40 км и го научках без да искам.
                            Има ли начин да ги изписва .. май съм виждал на някои, че ги пише и града, но може би това не беше от тях.
                            Повечето ги дава като разстояние само.

                            Коментар


                            • #59
                              От: Излезе новата версия 2012 Q3 на карта OFRM Geotrade

                              Жалко, че нямате контрол над показването на JCV-тата, в момента те са повече забава от колкото наистина полезни. Вчера покарах малко повече и се забавлявах да ги гледам, пример - карам от Пирогов, към бул. България, на 50-100 от Пирогов ми излиза снимка на цял екран на Моргата и ми се предлага да хвана дясната лента, ОК, ама аз съм на два светофара от мястото и около 1 километър. Странно защо Гармин ви бъзикат така с компилатора?

                              Коментар


                              • #60
                                От: Излезе новата версия 2012 Q3 на карта OFRM Geotrade

                                Първоначално публикуван от sabin Преглед на мнение
                                Иихуууу пуснаха ни![ATTACH]471488[/ATTACH]
                                Това от Нова Загора до Ямбол нали?
                                Понеже аз снощи разбрах, че е пуснат вече участъка..

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X