Обява
Свий
Няма добавени обяви.
Излезе новата версия 2012 Q3 на карта OFRM Geotrade
Свий
X
-
От: Излезе новата версия 2012 Q3 на карта OFRM Geotrade
Първоначално публикуван от milstan Преглед на мнениеСигурно и от уреда ( firmware) зависи , защото при мен са на половин екран:
Коментар
-
От: Излезе новата версия 2012 Q3 на карта OFRM Geotrade
Обмислям да добавя в имената на бензиностанциите посоката на движение както е на английски Eastbound/westbound, защото търсенето на близки бензиностанции е доста неефективно и човек не може да разбере без да погледне на картата дали намерената бензиностанция е в неговата посока. Как обаче да ги наименуваме е въпроса??
Предложения?
Трябва да е нещо като "омв >изток", "омв посока изток" ...
Коментар
-
От: Излезе новата версия 2012 Q3 на карта OFRM Geotrade
А когато са североизток-югозапад пак ли? Или да се придържаме към по-опростен вариант??
Значи предлагаш "омв - А1 север-юг" примерно? Вкарах и името на пътя - май също е добре да го има.
Коментар
-
От: Излезе новата версия 2012 Q3 на карта OFRM Geotrade
Първоначално публикуван от milstan Преглед на мнениеСигурно и от уреда ( firmware) зависи , защото при мен са на половин екран:
Към колегата , който ме упреква , че не чета .. не е в четенето проблема а в рекламата на продукта .. ама да не започваме спор ... разбирам , че и тази функция не работи в България
Първоначално публикуван от sabin Преглед на мнениеОбмислям да добавя в имената на бензиностанциите посоката на движение както е на английски Eastbound/westbound, защото търсенето на близки бензиностанции е доста неефективно и човек не може да разбере без да погледне на картата дали намерената бензиностанция е в неговата посока. Как обаче да ги наименуваме е въпроса??
Предложения?
Трябва да е нещо като "омв >изток", "омв посока изток" ...Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!
A1+
Коментар
-
От: Излезе новата версия 2012 Q3 на карта OFRM Geotrade
Колега, няма смисъл да спорим.
Обяснено е в доста теми, че нашите жцв файлове са на цял екран поради проблеми в софта.
милстан ги вижда, щото е с хакнато 1ххх до колко помня и явно при него става.
да сподели той по-подробно
Ако 3490 няма памет както се изказа(понеже и аз съм с такова) не ми е ясно кое ще има повече, че да ги покаже на половин екран
За мен е може би по-удобно защото си гледаш и картата къде движиш и гледаш снимката.
Така на цял ако се задържи по-дълго време и след това имаш завой, може и леко да го пропуснеш.
Относно бензиностанциите, те и сега ги показва примерно в коя посока са, но човек неориентиран с посоките може пак да не схване коя му е най-близката и в посоката на движение.
В тоя случай най-полезно е да я маркираш и да дадеш на инфо, че да видиш къде е.
Друго ми направи впечатление, може да е било само за даденото ОМВ.
Трябваше ми ОМВ в Димитровград, а аз бях в Ст.З .. просто се ориентирах,че трябва да е на около 40 км и го научках без да искам.
Има ли начин да ги изписва .. май съм виждал на някои, че ги пише и града, но може би това не беше от тях.
Повечето ги дава като разстояние само.
Коментар
-
От: Излезе новата версия 2012 Q3 на карта OFRM Geotrade
Жалко, че нямате контрол над показването на JCV-тата, в момента те са повече забава от колкото наистина полезни. Вчера покарах малко повече и се забавлявах да ги гледам, пример - карам от Пирогов, към бул. България, на 50-100 от Пирогов ми излиза снимка на цял екран на Моргата и ми се предлага да хвана дясната лента, ОК, ама аз съм на два светофара от мястото и около 1 километър. Странно защо Гармин ви бъзикат така с компилатора?
Коментар
-
От: Излезе новата версия 2012 Q3 на карта OFRM Geotrade
Първоначално публикуван от sabin Преглед на мнениеИихуууу пуснаха ни![ATTACH]471488[/ATTACH]
Понеже аз снощи разбрах, че е пуснат вече участъка..
Коментар
Активност за темата
Свий
В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.
Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.
Коментар