Обява

Свий
Няма добавени обяви.

OFRM карта на Уиндоус 7.5

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: OFRM карта на Уиндоус 7.5

    Първоначално публикуван от petpet75 Преглед на мнение
    Пробвах - не става! Картата е около 75 английски лири през маркета на телефона. Други файлове не позволява да бъдат инсталирани. Дърво е от всякъде. Чакаме хакерите и това е.
    Колега, за какво говориш? За Garmin или за NOKIA?

    Коментар


    • #32
      От: OFRM карта на Уиндоус 7.5

      Нокия.
      Санитарния минимум на първо време е да разбера как да кача карта на телефона, която да работи в офлайн режим с наличния GPS. После - програма максимум - гармин и покупка на OFRM Б-я, защото съм много доволен.
      Такива ми ти работи. Търсенето продължава.
      Стратегия за Национално оцеляване - Да си толкова прост, че никой да не иска да се занимава с теб.

      Коментар


      • #33
        От: OFRM карта на Уиндоус 7.5

        Първоначално публикуван от petpet75 Преглед на мнение
        Нокия.
        Санитарния минимум на първо време е да разбера как да кача карта на телефона, която да работи в офлайн режим с наличния GPS. После - програма максимум - гармин и покупка на OFRM Б-я, защото съм много доволен.
        Такива ми ти работи. Търсенето продължава.
        Какви 75 лири, кви пет лева, имам навигация с телефона от две години и не съм платил нито стотинка за карти, за това, че съм я ползвал или нещо друго свързано с GPS-a, той е абсолютно FREE. Недоумявам.............


        Имам скайп в профила, я ми звънни да не досаждаме на хората, че стана като чат
        Или ще ти го напиша тук, скайп : rosen700
        Последно редактирано от rosen700; 12-04-12, 22:20.

        Коментар


        • #34
          От: OFRM карта на Уиндоус 7.5

          Дали няма нещо ново за Windows phon 8 което да ми помогне да се ориентирам в гората където нямам връзка с оператора ??????? става въпрос за nokia lumia 620

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X