Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Несъвместимост с изгледите на разклонения при моделите nuvi 30, nuvi 40 и nuvi 50

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Несъвместимост с изгледите на разклонения при моделите nuvi 30, nuvi 40 и nuvi 50

    Здравейте, от два дена съм собственик на нуви 50 . Гармина дойде с 3.10 софт. смених го с 3.40 с WebUpdater.
    После направих копие на целия софт на гармина включително и .System общо 303мб. Регистрирах се в карта.бг OFRM Geotrade 2013 Q1 life time съм. Избора на това е защото ми трябва за България GPS-а и за извън пътищата. Забелязах че съм сiti а не с topo картата.
    Веднага влязох в Карта.бг и избрах опцията за качване на топо карта. Започна да сваля 5-файла и после ги инсталира.
    Пуснах нувито и си тръгна ок забелязах обаче по-бавно е всичко. Пуснах една симулация до Пловдив и след карулката изгасна . Изтрих цялото нуви и записах копието с 303мб.
    Въпросът ми е: как да сменя картата с ТОПО варянта и може ли на нуви 50 (да не бави много). Направих 2-ри опит като изтрих gmapsupp 32мб. и записах gmapsupp 109мб. Резултатът гармина почна да оутзумва когато си поизка и заби за малко след 15мин. в града.
    Може ли въобще нуви 50 да работи с Топо читаво?

    Коментар


    • #17
      От: Несъвместимост с изгледите на разклонения при моделите nuvi 30, nuvi 40 и nuvi 50

      Пробвай с OFRM Geotrade 2013Q1 TOPO LT CYR
      LT-версията е олекотена и би трябвало да върви идеално.

      Коментар


      • #18
        От: Несъвместимост с изгледите на разклонения при моделите nuvi 30, nuvi 40 и nuvi 50

        Наско Благодаря лайт варянта определено въви добре. Nonvol clear! задължително преди качване на нова карта. Като преди това се записват старите маршрути и любими такива.

        Коментар


        • #19
          От: Несъвместимост с изгледите на разклонения при моделите nuvi 30, nuvi 40 и nuvi 50

          Здравейте! Планирам покупка на Garmin nuvi 50 и въпросът ми към вас е дали са сполучливи или не си заслужава и трябва да търся нещо друго? Също не ми стана ясно проблема с ПОИ точките има ли решение и виждат ли се те, защото ако не се виждат такива би било доста голям минус според мен. Мисля да си го взема с доживотна подръжка на картата за България (Каталожен номер: 210-00991-40, nuvi® 50 OFRM Lifetime, Цена: 238 лв. (с ДДС)).
          Благодаря за отговорите предварително!
          Последно редактирано от ISG; 05-09-13, 14:05.

          Коментар


          • #20
            От: Несъвместимост с изгледите на разклонения при моделите nuvi 30, nuvi 40 и nuvi 50

            Поразрових се доста в нета, включително и в сайта на карта*бг но никъде не намирам списък на моделите гармински устройства, които могат да изобразяват JCV картинките към OFRM.
            Има ли я публикувана някъде тази информация?
            [URL]http://doglickingscreen.com/dog.swf[/URL]

            Коментар


            • #21
              От: Несъвместимост с изгледите на разклонения при моделите nuvi 30, nuvi 40 и nuvi 50

              Доколкото си спомням от сериите nuvi ofrm jcv поддържат:
              765, 13хх, 14хх, 2ххх, 3ххх.
              Друг е въпроса, че не са на сплит скрийн, а на цял екран. За 13хх и 14хх не съм много сигурен дали не се подкарваха отделно.
              Nothing comes from nothing...

              Коментар


              • #22
                От: Несъвместимост с изгледите на разклонения при моделите nuvi 30, nuvi 40 и nuvi 50

                Благодаря за инфото!
                За 765 дали е сигурно, че сега нувито не е в мен и да знам дали да се занимавам с проби?
                Пробвах го преди време с европейската и работеше тази функция, но съм забравил да експериментирам в реална обстановка с OFRM.
                Четох преди време някъде в нета, че при някои уреди JCV картинките с нашата карта се виждали само при симулация на маршрут, а при реална навигация ги няма, но не съм запомнил за кой уред ставаше дума.
                [URL]http://doglickingscreen.com/dog.swf[/URL]

                Коментар


                • #23
                  От: Несъвместимост с изгледите на разклонения при моделите nuvi 30, nuvi 40 и nuvi 50

                  От новите модели всички могат- 2ххх, 3ххх, старите само нуви 765 пробвал съм го, а специално JCV на ОФРМ не ставана моделите nuvi 30, nuvi 40 и nuvi 50

                  Коментар


                  • #24
                    От: Несъвместимост с изгледите на разклонения при моделите nuvi 30, nuvi 40 и nuvi 50

                    Първоначално публикуван от ml500 Преглед на мнение
                    Благодаря за инфото!
                    За 765 дали е сигурно, че сега нувито не е в мен и да знам дали да се занимавам с проби?
                    Пробвах го преди време с европейската и работеше тази функция, но съм забравил да експериментирам в реална обстановка с OFRM.
                    Четох преди време някъде в нета, че при някои уреди JCV картинките с нашата карта се виждали само при симулация на маршрут, а при реална навигация ги няма, но не съм запомнил за кой уред ставаше дума.
                    Потвърждавам за Nuvi 765,за другите-1350 и 1450 поддържат,но само за SNE,a 1390 и 1490 поддържат и за SNE и за OFRM,от другите 1300,1310,1340 и 1350 могат да показват,само след модване на софтуера.

                    Коментар


                    • #25
                      От: Несъвместимост с изгледите на разклонения при моделите nuvi 30, nuvi 40 и nuvi 50

                      Благодаря на всички за помоща!
                      Ако хората от Карта-БГ издирят и информация как стоят нещата и при сериите 2ххх и 3ххх, ще може да се направи табличка и да се качи информацията на сайта, както е направено с поддръжката на "лайн асист".
                      [URL]http://doglickingscreen.com/dog.swf[/URL]

                      Коментар


                      • #26
                        От: Несъвместимост с изгледите на разклонения при моделите nuvi 30, nuvi 40 и nuvi 50

                        Ето табличка:
                        Nuvi.pdf
                        Последно редактирано от raptor213; 21-09-14, 17:35. Причина: допълнение

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X