Обява

Свий
Няма добавени обяви.

OFRM Geotrade 5.70 - чудесен коледен подарък!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: OFRM Geotrade 5.70 - чудесен коледен подарък!

    Здравейте.
    В 5.70 непавирания път, на снимката долу, до сега не беше такъв. Според мен поне от път 79 до път 79503, не трябва да е такъв. По скоро трябва да е с нисък приоритет за да не мъчи да прекарва тирове за Карнобат, че и такива съм засичал, а пътя е асфалтов без дупки но тесен.

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:22786.jpg
Прегледи:1
Размер:37.0 КБ
ID:5326944 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:25716.jpg
Прегледи:1
Размер:53.7 КБ
ID:5326945

    А в тази ситуация излишно казва да "държим вляво", има просто отбивка за бензиностанция. В Бургас е това, до окръжната болница.

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:36446.jpg
Прегледи:1
Размер:88.3 КБ
ID:5326946

    Коментар


    • #32
      От: OFRM Geotrade 5.70 - чудесен коледен подарък!

      Благодаря за новата версия на картата , но имам огромна забележка към екипа.Брат ми живее в гр.Аксаково (до Варна) и от 3 години има ГПС и в никоя версия вклучително и новата на картата не съществува неговата улица.Улицата е Орлово Гнездо 26

      Коментар


      • #33
        От: OFRM Geotrade 5.70 - чудесен коледен подарък!

        Здравейте, аз като като нов потребител имам няколко малко глупави въпроса за които се надявам да ме извините. Може ли JCV-тата да се видят на симулация на пътуване и ако да, то дали nuvi 2350 подържа реално тази функция.. въпреки, че по спецификация я дават налична?

        Коментар


        • #34
          От: OFRM Geotrade 5.70 - чудесен коледен подарък!

          Първоначално публикуван от conntact Преглед на мнение
          Здравейте, аз като като нов потребител имам няколко малко глупави въпроса за които се надявам да ме извините. Може ли JCV-тата да се видят на симулация на пътуване и ако да, то дали nuvi 2350 подържа реално тази функция.. въпреки, че по спецификация я дават налична?
          Не знам за 2350, но 2360 я има функцията - и в режим на симулация. Добре е да не започва веднага до кръстовище симулацията, ами напр. поне от 600-700 метра.

          Коментар


          • #35
            От: OFRM Geotrade 5.70 - чудесен коледен подарък!

            Първоначално публикуван от gr_kanev Преглед на мнение
            Не знам за 2350, но 2360 я има функцията - и в режим на симулация. Добре е да не започва веднага до кръстовище симулацията, ами напр. поне от 600-700 метра.
            Излезнаха и на 2350. Благодаря!

            Коментар


            • #36
              От: OFRM Geotrade 5.70 - чудесен коледен подарък!

              Към екипа на OFRM.Преди време бях написъл за грешка по маршрута от София до с Дяково.Днес при минаване по същия маршрут Нувито на няколко места се мъчеше да ме прекара по различен път,включително и през стената на яз Дяково където е забранено от давна минаването.Става въпрос за Нуви 205 и версия на картата 5.60 и 5.70. и зададено по бързо разтояние.

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X