Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Автоматизирана регистрация и обновяване на карта OFRM Geotrade

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Автоматизирана регистрация и обновяване на карта OFRM Geotrade

    Аз съм с IE и работи (пробвах преди малко), отвивам на "Ако имате проблем с автоматичното обновление на картата" от там на "страницата за ръчно обновление на картата" след това се отваря прозореца с "свали/download" и т.н. (всичко си е по старому).
    Доброто не струва скъпо, но много се цени !

    Коментар


    • #32
      От: Автоматизирана регистрация и обновяване на карта OFRM Geotrade

      Аха , ясно, така се получи , но преди връзката към ръчното обновяване ми излизаше и на Мозилата в жълтото поле.
      Прикачени файлове

      Коментар


      • #33
        От: Автоматизирана регистрация и обновяване на карта OFRM Geotrade

        Първоначално публикуван от milstan Преглед на мнение
        Аха , ясно, така се получи , но преди връзката към ръчното обновяване ми излизаше и на Мозилата в жълтото поле.
        Жълтото поле се появява само когато в браузърa няма инсталиран Garmin Communicator Plugin.
        OFRM Team
        Отдел за Борба с Организираните Клиенти

        Коментар


        • #34
          От: Автоматизирана регистрация и обновяване на карта OFRM Geotrade

          Според мен тая система за автоматично обновяване е много удобна, инсталирах си plugin-а под Chrome и после ми откри че има по нова версия и я инсталира. Бързо и лесно за който не иска да се рови ръчно.

          Коментар


          • #35
            От: Автоматизирана регистрация и обновяване на карта OFRM Geotrade

            Здравейте!
            Първо да спомена, че съм абсолютен новобранец в тази област
            Накратко, купих Гармин нуви 40 лм с карта на Източна Европа /малко ме подведе продавача/ Днес получих поръчаната от карта.бг карта на България. Направих си ръчна регистрация, както беше описано в указанията /още не бях прочел този материал/ После вързах уреда Но сега системата за автоматично обновяване не иска да работи с него В "моити лицензи" съществува устройство с не знам от къде взелото се unit_id: 682256371, а като свържа устройството го разпознава като ново, но пише, че липсва отключващ файл. Така ми остава възможността за ръчно обновяване, но не разбрах какво се обърка.

            Коментар


            • #36
              От: Автоматизирана регистрация и обновяване на карта OFRM Geotrade

              За съжаление Гармин България вече продават и уреди само с европейската карта, която не е по-добра от картата на всеки китайски уред. Решението е тяхно с цел по-конкурентна цена на уредите. Ще пуснем една тема с отличителните знаци на уредите с ОФРМ за да може да не ви заблуждават в веригите, където продавачите не правят разлика между уред само с карта на Навтек (европейска карта) и уред с ОФРМ.
              Последно редактирано от sabin; 01-10-12, 10:23.

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X