Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Програма за маршрут

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Програма за маршрут

    Здравейте Всички фенове на GARMIN!
    Имам един въпрос а той е: на джипа си имам вграден гпс на кенлуд с карта закупена от Сабин с ъпдейт май беше 4.80 или 4.90 не си пазя емейла за да ви кажа кои е. На мен ми върши добра работа тази карта и затова не съм си направил труда да вземам по нови. Мотора дето си го взех ми подариха за него иГО (Pocket LOOX N560 с вграден GPS сега е с версия на windowsa 5... нещо си ще го флашна - ще му кача новия windows mobile които са успели да качат на този модел а той е в.6.50.4 (някакви руснаци) и ще си закупя Garmin XT)та идеята ми е да си направя маршрут на компютъра и да си го кача за предстоящата обиколка на Южна България която планираме за лято 2012 на джипа и на покета (защото планираме да ходим 2 семейства с децата та двамата татковци ще бъдем с мотори а децата и двете жени с багажа с джипа). Коя програма мога да използвам за направата на маршрута защото с диска дето го закупих имам Мап сорс и от къде да си закупя GARMIN XT за Windows Mоbile искам да е офицялно и по възможност с фактура и дали направения маршрут с този ъпдейт (4.80 или 4.90) ако го направя на МапСорс-а ще работи на новите карти безпроблемно за покета съм планирал да си закупя и SD карта с карти за ГАРМИН.
    Благодаря предварително.
    Георги BMW R1100GS

  • #2
    От: Програма за маршрут

    Напиши Garmon mobile XT България в гугъл и се радвай срещу 250 лв. на официалниата версия заедно с ОФРМ 6.0 или просто се обади на Събин.
    подаръци за мъже от FACOM
    промоция на читави инструменти

    и на хоби такива

    тел. О879 Ч8Ч 2З5

    Коментар

    Активност за темата

    Свий

    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

    Зареждам...
    X