Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Камери и ограничения на скоростта

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Камери и ограничения на скоростта

    Имам 3 въпроса:
    1. Не ми е ясно включени ли са всички камери за превишена скорост в карта 5.60? Ако не, какво трябва да направя?
    2. Как стои въпросът със засадите (местата, където обикновено дебне патрул с радар)? Има ли файл с подобна информация?
    3. Как да получа гласово известяване за превишена скорост, когато карам над максимално допустимата скорост (не само оцветяване в червено)?
    Благодаря!

  • #2
    От: Камери и ограничения на скоростта

    Първоначално публикуван от e-mil Преглед на мнение
    Имам 3 въпроса:
    1. Не ми е ясно включени ли са всички камери за превишена скорост в карта 5.60? Ако не, какво трябва да направя?
    2. Как стои въпросът със засадите (местата, където обикновено дебне патрул с радар)? Има ли файл с подобна информация?
    3. Как да получа гласово известяване за превишена скорост, когато карам над максимално допустимата скорост (не само оцветяване в червено)?

    Благодаря!
    1 & 2. Тъй като данните за спийд камерите и засадите се обновяват доста често, те не са вградени в картата. Тези данни могат да се инсталират допълнително безплатно, като повече информация как да направите това ще откриете в следните теми:

    http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=76310
    http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=32733

    3. Консултирайте се с ръководството за употреба на Вашия модел GPS навигатор. Възможно е да няма предвидена настройка за тази функция и поведението на устройството при превишена скорост да зависи единствено от управляващия софтуер (фърмуер), като при различните модели това поведение може да е различно.
    OFRM Team
    Отдел за Борба с Организираните Клиенти

    Коментар


    • #3
      От: Камери и ограничения на скоростта

      Благодаря!
      Чета темите, които ми дадохте! Извинявам се за неподготвеността ми

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X