Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Легенда и на различните видове пътища

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Легенда и на различните видове пътища

    Unpaved road = черен път

    Коментар


    • #17
      От: Легенда и на различните видове пътища

      Аз доколкото виждам, картата използва стандартните гармински типове линии за пътищата (с изключение на офроуд). Така че няма как да се направи легенда за тях. Всеки уред може да ги рендва различно, както му е фабрично заложено. Добре е да се направят уникални условни знаци, заложени в TYP-файла, както за офроуд пътищата. Така всички навигации ще ги показват еднакво.
      "Аз знам, че нищо не знам. Но вие и това не знаете."

      Коментар


      • #18
        От: Легенда и на различните видове пътища

        Гармин не случайно показват пътищата различно на различните уреди. Винаги има някой уред от многото модели на Гармин в който нещта не изглеждат добре. Затова съм ги оставил на преценката на Гармин.

        Коментар


        • #19
          От: Легенда и на различните видове пътища

          Първоначално публикуван от sabin Преглед на мнение
          Unpaved road = черен път
          Извини ме Съби, че влизам в спор, но искам да ми се изясни за да бъда точен в траковете които изпращам. Нали червения, синия и зеления път са черни пътища. Или да разбирам че това е бишия отбелязан с еденичен пунктир. В повечето случаи "не проверен път". Мисляче така се водеше.

          Коментар


          • #20
            От: Легенда и на различните видове пътища

            Разликата между 4F и черния пунктир, е че черния пунктир е път от републиканската мрежа и в City картата черните ги оставаме, докато червените отпадат. Това означава че ако трака реално е пътя до селото, дори е да е 4M трябва да го направим като unpaved road.

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X