Аз доколкото виждам, картата използва стандартните гармински типове линии за пътищата (с изключение на офроуд). Така че няма как да се направи легенда за тях. Всеки уред може да ги рендва различно, както му е фабрично заложено. Добре е да се направят уникални условни знаци, заложени в TYP-файла, както за офроуд пътищата. Така всички навигации ще ги показват еднакво.
"Аз знам, че нищо не знам. Но вие и това не знаете."
Гармин не случайно показват пътищата различно на различните уреди. Винаги има някой уред от многото модели на Гармин в който нещта не изглеждат добре. Затова съм ги оставил на преценката на Гармин.
Извини ме Съби, че влизам в спор, но искам да ми се изясни за да бъда точен в траковете които изпращам. Нали червения, синия и зеления път са черни пътища. Или да разбирам че това е бишия отбелязан с еденичен пунктир. В повечето случаи "не проверен път". Мисляче така се водеше.
Разликата между 4F и черния пунктир, е че черния пунктир е път от републиканската мрежа и в City картата черните ги оставаме, докато червените отпадат. Това означава че ако трака реално е пътя до селото, дори е да е 4M трябва да го направим като unpaved road.
Коментар