Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблем с 5.21

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Проблем с 5.21

    София. Бях в Горубляне и му зададох да отида до Овча купел 2,бл.1.Озовах се пред блок 2 във Овча купел 1.( След края на ул.Монтевидео ме рутира по улица без път!?! - между къщите стигаща до една от тях!)
    Отново му зададох първоначалния адрес, а рутирането беше през ливадата ( зад бл.2 ) директно към блока по път направен от МПС.
    Ползвам Нюви 250 и до сега не съм имал никакви проблеми с картите до сега.
    Освен това ул.Президент Линкълн е свързана с улицата излизаща от бл.1. а на картата това не бе така.

  • #2
    От: Проблем с 5.21

    Бихте ли описали в детайли как зададохте търсене на блок 1 в Овча купел 2? Благодарим Ви.
    OFRM Team
    Отдел за Борба с Организираните Клиенти

    Коментар


    • #3
      От: Проблем с 5.21

      Намерих го като прегледах картата, след което му указах "тръгни" и така.Другото го знаете.

      Коментар


      • #4
        От: Проблем с 5.21

        Когато искате да намерите блок в картата, търсенето се извършва от "Накъде?" > "Интересни места" > "Име по букви". Във Вашия случай там въвеждате "БЛ 1 ОВЧА КУПЕЛ 2" (без кавичките) и като резултат ще излезе блок 1 в кв.Овча купел 2 (който си е там, където са го построили). Не е необходимо да изписвате цялото име на квартала, но е препоръчително да напишете поне 2-3 букви от името му, за да ограничите списъка с резултатите. Например търсене на "БЛ 1 ОВ" (без кавичките) ще изведе като резултат блок 1 в кварталите Овча купел 1 и Овча купел 2, след което трябва да изберете блок 1 в желания от Вас квартал.
        OFRM Team
        Отдел за Борба с Организираните Клиенти

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X